78 darmowych obrotów w dwóch slotach do wyboru w Avalon78

Oferta z darmowymi spinami od Avalon78Bardzo lubimy, kiedy na start gracze w kasynie mogą otrzymać darmowe spiny. Niestety nie jest to bonus bez depozytu, ale jest to nadal dodatkowa okazja na zdobycie pieniędzy. Tym bardziej zaciekawiła nas oferta, w której można liczyć na 78 darmowych obrotów w dwóch slotach do wyboru w kasynie Avalon78. To nowe kasyno internetowe przygotowało dosyć ciekawą ofertę powitalną składającą się z 3 etapów.

Właśnie pierwszym z nich są darmowe spiny. Co zatem należy uczynić, aby je otrzymać, jakie są warunki bonusowe? Oferta kasyna Avalon78 dotyczy tylko nowych klientów. Należy założyć konto oraz dokonać pierwszego depozytu na swe konto. Dzięki temu można otrzymać 78 darmowych obrotów w grze Avalon II - Quest for the Grail od Microgaming przeznaczonych do gry na komputerze stacjonarnym. Gracze mobilni z kolei mogą otrzymać 78 darmowych spinów w grze Avalon. Jeśli jednak rejestrujemy się z kraju, w którym zabronione są automaty od marki Microgaming, to w takim wypadku otrzymamy do wykorzystania 78 free spinów na grę Gladiator od Betsoft Gaming. Darmowe spiny przyznawane są tylko tym graczom, którzy jako swój pierwszy depozyt wpłacili co najmniej 20 EUR, 20 USD, 1500 RUB bądź 80 PLN. Pieniądze uzyskane z darmowych obrotów zostaną ulokowane na koncie bonusowym. W ciągu 14 dni należy dokonać całkiem pokaźnego obrotu kwotą w wysokości x10. Kolejne dwa etapy oferty powitalnej to bonus +50 i +100% od depozytów.

Otrzymanie 78 darmowych spinów wymaga spełnienia 3 istotnych warunków. Po pierwsze należy być nowym graczem. Po drugie należy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć, iż chce się skorzystać z oferty promocyjnej. Finalnie należy zaś wpłacić minimalny depozyt na konto. W razie jakichkolwiek problemów sugerujemy kontakt z biurem obsługi klienta.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Avalon78


Skomentuj