80 darmowych spinów w slotach Play'n GO w Betsafe

Pełno spinów do zgarnięcia w Betsafe!W kasynie Betsafe można co jakiś czas liczyć na ciekawe promocje związane z free spinami. Teraz miłośnicy takich bonusów mogą skorzystać ze świetnej oferty, dzięki której można zdobywać nawet do 80 free spinów dziennie. Na czym ta oferta polega? Już teraz każdy z klientów marki Betsafe może obstawiać zakłady na wybranych slotach od Play'n GO i jednocześnie zdobywać nawet do 80 free spinów dziennie. Akcja ta wystartowała 23 maja, od 00:00 i będzie dostępna dla klientów do 1 czerwca 2022 r., do 23:59 (CEST).

Zasady są niezwykle proste. Mamy 4 automaty do gry od producenta Play'n GO. Mowa o Secret of Dead, LORDI, Reactoonz oraz Gigantoonz. Wybieramy jeden z nich, a następnie w danym dniu obstawiamy na nim zakłady za kwotę co najmniej 225 złotych. Jeśli uda się nam spełnić te warunki, to dostaniemy 20 FS na ten sam automat. Kasyno postanowiło jednak, że podobnie można uczynić na każdym z 4 slotów, więc łącznie możemy zdobyć do 80 free spinów. Każdy z przyznanych nam free spinów będzie miał wartość 0,90 złotych.

Przyznane nam spiny będą mieć ważność przez 3 dni. Trzeba nimi zagrać na slocie, a wszystkie ewentualne wygrane wylądują na naszym koncie bonusowym. Potem zaś muszą zostać przez nas obrócone 35 razy w ciągu 3 dni. Maksymalnie na 1 zakład możemy postawić do 27 złotych. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie na stronie kasyna Betsafe. Ponadto warto zerknąć też na inne promocje czy turnieje, które są obecnie aktywne i można z nich skorzystać.

Odbierz 80 darmnnowych obrotów

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj