Darmowe Spiny na grę w Twin Spin Delux w kasynie Unibet

Gwarantowane 80 darmowych spinów

80 darmowych spinów i nagrody w Twin Spin Delux w UnibetTwin Spin Deluxe to jedna z najbardziej oczekiwanych kontynuacji w kasynach internetowych. Pierwsza część była i jest nadal prawdziwym hitem, po który sięga setki graczy z całego świata. Unibet niedawno wprowadziła tę nowość do swojej oferty. Z tej też okazji operator postanowił przygotować nową promocję. Podzielona została na trzy odrębne części, z czego już w pierwszej otrzymacie dużą paczkę darmowych spinów. Poniżej szczegóły tej niezwykłej akcji.

  • Gwarantowane 80 darmowych spinów: Zaloguj się na swoje konto Unibet. Darmowe spiny zostaną przyznane automatycznie. Wykorzystacie je w Twin Spin Deluxe. Jest ich 80, które zostały podzielone na najbliższe cztery tygodnie.
  • Wyjątkowy turniej Twin Spin Deluxe z pulą €50 000: To niesamowity turniej w którym przygotowano 10 000 nagród, w tym free spins do wykorzystania w obu częściach Twin Spin. Nagroda główna to aż 10 000 euro w gotówce.
  • Losowanie dwukaratowego diamentu: To niesamowite, ale Unibet daje szansę wygrania tego niezwykłego kamienia szlachetnego. Im więcej będziesz grać, tym więcej wywalczysz losów. Następnie w loterii głównej wygrasz przy odrobinie szczęścia diament o wartości 10 000 euro!

Oczywiście jak każda promocja, także i ta od Unibet ma swoje warunki i zasady. Zapoznanie się z regulaminem to zwykle tylko kilkanaście sekund waszego czasu, dlatego zawsze i bez wyjątków warto.

Graj w kasynie Unibet

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj