Bonus 800 zł z cash back w kasynie internetowym Winota

Skorzystaj z trzeciego bonusa z depozytem  w kasynie WinotaCashback zazwyczaj kojarzy się nam z ofertą dla stałych klientów, którzy w danym dniu, tygodniu czy podczas weekendu tracą pieniądze w kasynie. Tymczasem w kasynie Winota cashback można otrzymać już na sam początek przygody z grami. Otóż dostępny jest on jako trzeci bonus od depozytu.

Prezentowany przez nas operator hazardowy należy do tej grupy kasyn, które nie ograniczają się tylko do pierwszego bonusu powitalnego. Postawił bowiem aż na trzy etapy i to właśnie w tym ostatnim na graczy czeka bonus w postaci zwrotu części przegranych środków na konto. Co należy uczynić, aby z niego skorzystać?Na sam początek konieczne jest wpłacenie na konto wybranej sumy. Kasyno Winota ustaliło, że do 10% cashbacku kwalifikują się kwoty od 200 złotych. Kiedy już wpłacimy nasz depozyt, koniecznie musimy skontaktować się z pracownikami kasyna, co możemy uczynić przez czasy na żywo lub wiadomość mailową. Tam prosimy o aktywację dla nas bonusu. Kiedy ten zostanie dopisany do naszego konta, dalszym zadaniem jest po prostu granie w wybrane przez nas gry hazardowe. Jeśli szczęście nam nie dopisze i stracimy nasz depozyt, to 10% trafi ponownie na nasze konto. W ten oto sposób możemy zyskać nawet do 800 złotych. Taki cashback podlega jednak warunkom obrotu, gdzie bonus musi zostać obrócony 35 razy w czasie 10 dni. Dzięki temu można potem wypłacić cashback z konta.

Jeżeli zainteresowane osoby chcą skorzystać z takiej oferty, to muszą pamiętać o tym, ze wcześniej konieczne jest także zrealizowanie bonusu od pierwszego i drugiego depozytu. W ramach pakietu powitalnego pierwszy bonus oznacza +100% do kwoty 2000 złotych i 100 free spinów. W przypadku drugiego bonusu można z kolei liczyć na +200% do 400 złotych.

Odbierz cash back do 800 zł

Aktualne Promocje Winota


Skomentuj