9 000€ do podziału w puli nowego turnieju w kasynie Winota

Spróbuj szczęścia na automatach z promocja Daily Drops and WinBardzo cenimy sobie proste i atrakcyjne dla graczy promocje w kasynach. Mowa o takich zdarzeniach, gdzie nie trzeba wpłacać dużo środków, ciągle rywalizować między sobą o najwyższe miejsce w turnieju. Dlatego też bardzo spodobała się nam nowa oferta, z jaką mamy do czynienia w kasynie Winota. Otóż akcja Daily Drops and Wins to promocja, dzięki której można za grę na automatach każdego dnia zdobywać nagrody z puli 9000 euro.

Najnowszy bonus w kasynie Winota został przygotowany z myślą o każdej osobie, która ma aktywne konto na tej stronie. Wystartował on 3 czerwca i będzie trwać do 17 listopada. Ponieważ mamy tu do czynienia z codziennym zrzutem nagród, dlatego też będziemy mieć do jesieni mnóstwo czasu i okazji na wygrane. Kasyno zadecydowało, że najpierw musimy wyrazić zgodę na udział w wydarzeniu. Potem zaś naszym zadaniem będzie obstawianie zakładów w grach, gdzie stawka minimalna wynosi 0.50 euro. Na czas trwania wydarzenia mamy do wyboru ponad 20 różnych automatów do gry. Wśród nich znajdziemy między innymi The Dog House Megaways, Big Bass Bonanza, Amazing Monkey Machine, The Magic Cauldron - Enchanted Brew, Fruity Party, John Hunter and the Book of Tut czy też Wolf Gold.

W ramach Daily Drops and Wins system przydziela graczom losowe nagrody za obstawiane zakłady. Takich nagród każdego dnia jest 500, więc być może akurat będziemy mieć szczęście i to na nas padnie. Każdego dnia zatem do rozdania jest 500 nagród z puli 9000 euro. Zdobyć można

1 nagrodę 1000 euro

2 nagrody po 500 euro

5 nagrody po 100 euro

110 nagrody po 20 euro

370 nagrody po 10 euro

Zawalcz o 1000 euro

Aktualne Promocje Winota


Skomentuj