9 000€ w loterii Wiosenne Podróże w Lucky Bird

Zagraj w turnieju wiosennym i zgarnij część z puli 9 000€ w kasynie Lucky BirdLucky Bird przygotowało aż trzy poziomy loterii kasynowej. Za jej sprawa sami dopasujecie swoje możliwości i potrzeby do tego, co znaleźć można na witrynie. Pula nagród wynosi aż 9 000€ i część z tej kwoty może trafić do was już wkrótce. Całość trwa od 9 marca aż do 12 kwietnia i w tym czasie należy się ubiegać o swoje losy.

Pierwszy zdobędziecie w momencie zdeponowania na konto kwoty od 75€. Już wówczas włączycie się do walki o takie prezenty jak inteligentne zegarki Xiaomi (3 punkty, 5 zwycięzców), Xiaomi Rukzak (2 punkty, 10 zwycięzców) oraz darmowy bonus w wysokości 7 EUR (1 punkt, 20 zwycięzców). Potem będzie już tylko lepiej. Trzeba jednak wiedzieć, że kolejne poziomy aktywowane są dopiero przy wpłatach na 700 i 1400€. To właśnie wówczas będziecie mogli zawalczyć m.in. o smartfon Samsunga czy też kamera SJCAM. Możliwości jest dużo więcej i wszystkie zależą od wartości zdeponowanej przez was kwoty. Jednocześnie razem z nagrodami przysługuje wam prawo do zdobywania punktów, a te w Lucky Bird są niezwykle ważne. Wiosenna Loteria, o której tu mowa zapewni wam punkty, który następnie przeznaczyć będzie można na wielkie losowanie końcowe, gdzie czekają jeszcze większe dodatki, o których przeczytać możecie na łamach naszego serwisu.

W tej loterii obowiązuje prosty regulamin. Na stronie znajdziecie dodatkowo spis nagród oraz komplet wszystkich możliwości dopisanych do przedsięwzięcia. W razie pytań i uwag możecie także liczyć na pomoc obsługi klienta, która dostępna jest przez całą dobę. Czat na żywo działa także w weekendy i święta – piszcie bez wahania.

Zagraj w turnieju

Aktualne Promocje Lucky Bird


Skomentuj