Atrakcyjna oferta powitalna w Pokera w Betsafe

Pokerowy bonus na start w BetsafeTego jeszcze nie było! Zarejestruj się na stronie Betsafe, ściągnij klienta do gry w pokera i… otrzymaj za to aż trzy różne premie. Kasyno internetowe przygotowało dla swoich graczy zaiste doskonałą ofertę bonusów pokerowych online.

Wystarczy wspomnieć, że przy wpłacie od 25 do 1 000 podwoicie swoje środki. Jeśli spełnicie wymogi dotyczące rake’a, uwolnicie kolejne transze bonusowe.Swój stan konta możecie przy tym stale monitorować, dzięki czemu będziecie na bieżąco z każdym wydatkiem i środkami, którymi dysponujecie.Oczywiście to jednak nie koniec, dwie pozostałe premie już na was czekają i są gotowe do użytku.

Dla graczy przewidziano jeszcze dwie rzeczy. Pierwszą z nich są turnieje. Te freerolle mają często pule nagród sięgającą nawet 10 000 euro, zatem jest o co walczyć. Wystarczy się zapisać, każda nowa osoba ma sześć podejść do zawodów tego typu. Na koniec pozostają nam jeszcze nagrody VIP Blackgold, czyli program lojalnościowy z gwarancją premii. O tym jakie zdobyć można nagrody, a także na jakich dalszych warunkach, przeczytacie bezpośrednio na stronie Betsafe, do której pragniemy was serdecznie zaprosić. Miłej zabawy!

Odbierz bonus pokerowy na start

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj