Bez depozytu 60 free spins w Jumanji w promocji Slottyway

Zagraj w Jumanji w Slottyway i zgarnij 60 free spinsLubisz bonusy bez depozytu, najlepiej z darmowymi spinami? Jeśli tak, to koniecznie już teraz sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy! Otóż dzięki naszej stronie możesz skorzystać z ukrytej na co dzień oferty zdobycia aż 60 free spinów w Slottyway Casino. Warto zatem sprawdzić, w jaki sposób można uzyskać wolne obroty bez konieczności wpłacania depozytu.

Bardzo ważne jest to, że oferty bez depozytu nie znajdzie się na co dzień na stronie kasyna. Są one udostępniane bowiem przez partnerów kasyna, a jednym z nich jest właśnie nasz portal. Co zatem należy zrobić, aby skorzystać z tej oferty? Po pierwsze, konieczne jest kliknięcie na podany przez nas link (przycisk poniżej artykułu). W dalszej kolejności wypełniamy wszystkie rubryki w formularzu rejestracyjnym. Po założeniu i aktywacji konta Slottyway powinno nam bardzo szybko dopisać 60 darmowych slotów. Można je wykorzystać wyłącznie na grę w Jumanji. Jest to slot od NetEnt oparty na licencji znanego filmu z Robinem Williamsem. Spotkamy na bębnach jednak głównie zwierzęta typowe dla dżungli, a sam slot posiada układ 5 bębnów z ciekawym rozłożeniem ilości rzędów. Warto zatem się przekonać na Slottyway, jak prezentuje się ten slot.

Po otrzymaniu 60 FS mamy tylko kilka dni na ich realizację w kasynie. Po tym czasie możemy maksymalną kwotę 5 euro obrócić 40 razy. Jeśli uda się nam wypełnić warunki bonusowe, to wygraną kwotę będziemy mogli wypłacić z konta lub zagrać nią na innych automatach czy grach stołowych.

Oczywiście osoby, które liczą na więcej, mogą choćby skorzystać z potrójnej oferty od depozytów, gdzie do zgarnięcia jest ponad 10 tysięcy złotych!

Odbierz 60 free spins bez depozytu

Aktualne Promocje SlottyWay


Skomentuj