Big Fortune turniej z wygraną 1000€ w Cadoola

Turniej Big Fortune w kasynie CadoolaBig Fortune to najnowszy turniej kasyna Cadoola. Za jego sprawą wydane zostaną spore nagrody pieniężne, a za pierwsze miejsce przysługiwać będzie nawet 1 000€ w gotówce. Jeśli zatem interesuje was rywalizacja z innymi graczami, a przy okazji liczycie na powiększenie swojego salda – próbujcie już teraz. Całość zagadnienia potrwa od 14 do 21 kwietnia i właśnie w tym czasie będziecie się mogli ubiegać o swoje szanse. A jest się o co starać, szczególnie, że swoje szanse zrealizujecie przy grach BF Games. To właśnie opisane studio deweloperskie dostarczy pięciu automatów, przy których kolekcjonować będziecie tak niezbędne tutaj punkty.

Zdobędziecie 1 oczko za każdy obrócone 1€. Można tego dokonać w następujących wideo slotach: Book of Ming, Stunning Hot, Stunning Hot 20 Deluxe, Book of Gods oraz Ramses Rising. Dziesięciu najlepszych graczy zostanie nagrodzonych kwotami pieniężnymi, z czego za podium przysługiwać będzie odpowiednio 1 000€, 750€ oraz 500€. Pełna stawka widoczna jest na stronie Cadooli, gdzie znajdziecie także dodatkowe informacje. Bardzo ważnym aspektem jest tu fakt, iż nie obowiązuje żadna minimalna stawka przy grze od jednego obrotu. Możecie zatem grać za takie pieniądze, za jakie sami uznacie – bez wytycznych ze strony organizatora. Dzięki temu będzie jeszcze łatwiej niż zwykle. Chętni zatem na takie zawody?

W takim razie przejdźcie na stronę bonusu kasyna Cadoola. Znajdziecie tam informacje o regulaminie oraz przypisanych do niego warunkach i zasadach. Dzięki temu będziecie mogli bardzo szybko zrozumieć wytyczne i dostosować się do nich. W razie potencjalnych pytań do waszej dyspozycji oddany jest czat na żywo i konsultanci do niego przypisani.

Skorzystaj z szansy na wygranie 1000€

Aktualne Promocje Cadoola


Skomentuj