Bonus 100% co tydzien z 25 free obrotami w GGbet

Weekly Bonus z free spinami w GGbetObowiązujący w każdym tygodniu Weekly Bonus w kasynie GGbet to świetna okazja do zdobycia dodatkowych środków, jak i również darmowych spinów. Każdy z chętnych graczy musi wejść między wtorkiem a czwartkiem na swoje konto, a następnie aktywować Weekly Bonus. Następnie zaś konieczne jest wpłacenie depozytu w wysokości przynajmniej 40 złotych badź 10 euro. Depozyt taki koniecznie należy wpłacić w ramach pojedynczej płatności. Kiedy już to uczynimy, dostaniemy w nagrodę bonus w wysokości +100% od sumy depozytu. Maksymalnie można zdobyć do 800 złotych lub 200 euro. Obok tego na nasze konto wpadnie również 25 darmowych spinów w grze Book of Rebirth GGBet od marki Spinomenal. Każdy ze spinów ma wartość 1 PLN lub 0.2 EUR.

Nasz bonus i darmowe spiny ważne będą przez 5 dni. W tym czasie należy obrócić środki bonusowe co najmniej 40 razy, zaś środki z darmowych spinów należy obrócić minimum 30 razy. Z oferty tej można korzystać w każdym tygodniu.

Oczywiście każdy z klientów może skorzystać również z innych promocji w kasynie. Do wyboru jest między innymi Bonus weekendowy, gdzie można odebrać do 200 EUR i 35 darmowych obrotów! Również z okazji Czarnego Piątku mamy tydzień pełen wyjątkowych ofert z bonusami.

Odbierz bonus z 25 free spinami

Aktualne Promocje GGbet


Skomentuj