Bonus od 1 wpłaty 100% do 400zł z free spinami w Slotty Vegas

Bonus od 1 wpłaty w kasynie internetowym Slotty VegasGdy tylko przychodzi nam do głowy określenie bonus od pierwszej wpłaty, oczy się nam świecą. Macie podobnie? Nie byłoby w tym nic dziwnego, bądź co bądź to jedne z najlepszych promocji w kasynie, jakie w ogóle oferują firmy. Nie inaczej będzie w przypadku Slotty Vegas, które będzie was kusiło odpowiednimi dodatkami z tego zakresu.

Mówimy w ich przypadku o kolejnych czterech doładowaniach, gdzie każde z nich będzie należycie premiowane. Przy pierwszej wpłacie czeka na was bowiem podwojenie deponowanych środków, co może wam zapewnić od 20 do 400 złotych. Oznacza to w praktyce, że minimalna i maksymalna wartość uznawana przez operatora to właśnie 20 i 400 złotych. Idealnie dla zaawansowanych i początkujących. Sama premia jest tu odpowiednio podkręcona, bowiem dodatkowo zapewni wam jeszcze 25 free spinów, które będziecie mogli zrealizować od razu w Book of Dead. Darmowe obroty to bardzo ciekawe urozmaicenie, które nie tylko pokaże wam mocnego wideo slota, ale da przede wszystkim realną szansę na to, by wygrać odpowiednio dużo gotówki. Wszelkimi wygranymi należy tu oczywiście odpowiednio obrócić, aczkolwiek nie będzie to zadanie trudne. 40-krotność stawki to tylko trochę waszego czasu, a kto wie – być może uda się wygrać jackpota? Maksymalna stawka przy grze za gotówkę premiową to w tym przypadku 5€ (są różnice przy grze, gdy wpłacacie przez portfele internetowe).

Na stronie kasyna znajdziecie bardzo prosty i przejrzysty regulamin. Znajdziecie w nim warunki i zasady, których dobrze jest przestrzegać. Do tego, możecie tu liczyć na pomoc działu FAQ oraz specjalnie wykwalifikowanej kadry, która dostępna jest rzecz jasna 24/7 – co dzień.

Odbierz bonus 100% do 400zł z free spinami

Aktualne Promocje Slotty Vegas


Skomentuj