Bonus - 100 free spinów w Starburst w FortyneClock

Powitalna oferta od Fortune ClockFortune Clock oferuje trzy poziomy promocji powitalnej. Jeśli zatem szukacie nowych wyzwań i chcielibyście zapewnić sobie większe środki finansowe na start, dobrze jest zwrócić uwagę właśnie na nich. Czeka na was podwójny bonus, oddający tak doładowanie gotówkowe jak i darmowe obroty. Jeśli sięgniecie po pierwszy poziom tego wyzwania, spodziewać się można wyjątkowego podwojenia wszelkich wpłaconych środków.

Maksymalnie w ten sposób zapewnicie sobie 20€ w gotówce, co okaże się bezapelacyjnie ciekawym wsparciem wszystkich tych osób, które chciałyby wygrywać na sam początek, ale jeszcze same nie wiedzą dokładnie z czym wiążą się kasyna internetowe. Oferta jest przy tym jednorazowa i należy się solidnie zastanowić nad tym, dlaczego skorzystać z danego zestawienia. Dwa pozostałe gwarantują tu nawet 75€ i 135€, aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę, że wartość procentowa przyznawanej premii jest niższa (odpowiednio 75% i 50%). Bonus z free spinami, który wam opisujemy powiększa nie tylko wpłatę, ale też gwarantuje zestaw darmowych spinów. W pierwszy dzień trafi do was 20 sztuk, ale przez cztery kolejne uzupełniać będziecie sobie swoje paczki o taką samą wartość, aż do 100 darmowych zakręceń. Wszystkie będzie można zrealizować w grze Starburst. To najsłynniejszy światowy wideo slot, który często zajmuje pierwsze miejsca w każdym prestiżowym rankingu z tm powiązanym. Mówimy zatem o dodatku niezwykle mocnym i pożądanym.

W tym też bonusie liczy się oczywiście banalny regulamin, który określa m.in. jak obracać przyznanymi środkami. Taka wiedza pozwoli wam szybciej spełnić założenia promocyjne, co przełoży się rzecz jasna na dalsze korzyści, w tym na możliwe wypłaty na konto bankowe czy też przekazanie środków na liczne gry stołowe.

Odbierz darmowe spiny w Starburst

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj