Bonus 100 % z pierwsza wpłatą 20 $/€20/1000₽ z Red Ping win

Reload bonus do 100 euro

100% Bonus przy pierwszym depozycie  20 $/€20/1000₽ z Red Ping winNa Red Ping Win znajdziecie niebywałą promocję powitalną. Została ona podzielona na trzy części, z czego gracz może dowolnie wybrać jedną z nich. Na tej podstawie przyznany zostanie kasyno bonus, który inaczej dopasuje się do waszych oczekiwań wobec kasyna internetowego. Jedną ze wspomnianych części stanowi doładowanie gotówkowe, czyli słynny (z ang.) reload bonus.

Jak po niego sięgnąć? Wystarczy zdeponować co najmniej 20 euro (lub ekwiwalent tej wartości), by otrzymać o 100% większą wpłatę. Maksymalna wartość, która czeka na graczy to 100 euro. Do akcji trzeba się zapisać, dlatego gorąco doradzamy rejestrację lub zalogowanie na swoje konto.

Nowe środki pojawią się u was w ciągu 3 dni i będą aktualne przez cały tydzień. Konieczne jest 40-krotne obrócenie gotówką, zanim będzie możliwość jej dalszej wypłaty na wasze konta bankowe. Ten zapisek regulaminu można zrealizować na dowolnie wybranym przez siebie wideo slocie z oferty.

Zarejestruj się w kasynie Red Ping Win

Aktualne Promocje Red PingWin


Skomentuj