Bonus 25 zl z płatnością MuchBetter w kasynie Betsson

Otrzymaj 25 zł w bonusie dokonując płatności z Muchbetter w BetssonPromocja Betsson nakierowana na nową usługę MuchBetter będzie ciekawym dodatkiem dla graczy, którzy wiązali swoją przyszłość z portfelami internetowymi. Te usługi stają się coraz popularniejsze. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście tam konta, warto rozważyć zmianę tego stanu rzeczy. Czemu dokładnie? Jak informuje nas znane i cenione kasyno, od teraz można za rejestrację i dokonanie wpłaty za pośrednictwem tej metody, otrzymać 25 złotych na dalszą grę. Przy tym wszystkim zagadnienie to będzie bardzo proste.

Jedyne co musicie w końcu zrobić, to przejść przez dwa kroki, które częściowo opiszemy dla was poniżej. Jeśli jesteście zatem gotowi, przejdźmy do rzeczy. W pierwszej kolejności gracz musi założyć konto na stronie MuchBetter, korzystając przy tym z linka rejestracyjnego ze strony Betsson. Znajdziecie go bezpośrednio w temacie promocji pod przyciskiem „Otwórz konto MuchBetter”. Taki proces zajmie wam tylko kilkadziesiąt sekund, a później po krótkiej weryfikacji będzie można przejść dalej i korzystać z obu tych rozwiązań. Następnie zdeponujcie na konto co najmniej 50 złotych i prześlijcie te pieniądze do kasyna. Za takie działanie automatycznie otrzymacie 25 złotych premii na swoją grę. Środki te będziecie mogli spożytkować zgodnie z własnymi przekonaniami. A trzeba przyznać, że w ofercie czekają nie tylko doskonałej jakości wideo sloty, ale też gry stołowe i inne.

Bonus przy współpracy z portfelem dostępny jest dla wszystkich osób posiadających konto Betsson. Warto jednak zapoznać się z regulaminem, gdzie w kilku słowach tłumaczy się jak wyglądają warunki i zasady i czego dokładnie należy przestrzegać. To łatwa i przyjazna akcja, dlatego też nie wahajcie się.

Odbierz 25 zł bonus

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj