Bonus 250 darmowych spinów i do 2000zł w RoyalRabbit

Pakiet powitalny w kasynie Royal RabbitPakiet powitalny w kasynie Royal Rabbit będzie dla was nie lada przygodą. Jest to system, który skierowano do nowych graczy tejże marki. W zależności od wysokości planowanego depozytu możecie tu liczyć na jego podwojenie – im jednak więcej wpłacicie, tym lepsze warunki końcowe otrzymacie. W praktyce oznacza to tyle, że minimalna wpłata wynosi tu 20€, aczkolwiek najlepiej jest zlecić depozyt na co najmniej 100€.

Dzięki temu zapewnicie sobie nie tylko odpowiednio dużo środków, które będziecie mogli zrealizować w jednym z ponad 2 000 automatów ze strony. Dodatkowo firma przewiduje bowiem zastrzyk free spinów. Ich ostateczna ilość zależna jest właśnie od tej pierwszej wpłaty. Przy 20€ będzie to 50 sztuk, ale przy 50€ jest to aż 100 zakręceń. Prawdziwie rewelacyjny wynik dotrze do was w przypadku wpłaty na wspomniane 100€ (aczkolwiek podwojenie następuje aż do 500€!). Za taki zastrzyk gotówkowy otrzymacie 250 darmowych obrotów, które będą wydawane przez pięć kolejnych dni. To bardzo dużo, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że nie znamy drugiej takiej promocji z sieci. W ten sposób będziecie mogli wygrać nawet 100€ w gotówce! Pamiętajcie jednak, że istnieje pula gier, w których te obroty są w ogóle możliwe. Będzie to Gonzo's Quest, Sticky Bandits Wild Return, Spinions Beach Party, Vikings Go Berzerk, Fruit Shop.

Pełen regulamin zagadnienia dostępny jest na stronie Royal Rabbit. To właśnie tam znajdziecie informacje z wytycznymi o tym jak prezentują się warunki i zasady. Taka wiedza będzie pomocna w szybkiej realizacji założeń i wygrywaniu dodatkowej gotówki. W razie pytań do waszej dyspozycji jest także obsługa.

Odbierz bonus z free spinami

Aktualne Promocje Royal Rabbit


Skomentuj