Bonus 30% do 1 400 zł w środy z depozytem w Rollingslots

Środowy bonus w Rolling SlotsCoraz więcej kasyn walcząc o uwagę graczy, proponuje im możliwość korzystania z bonusów od depozytów. I nie piszemy tu o ofertach dla nowych graczy, lecz tych, którzy już założyli konto w danym kasynie. Możliwe bowiem jest otrzymywanie dodatkowych środków za wpłatę w wybranym dniu tygodnia. Tak też jest w kasynie Rolling Slots, gdzie możliwe jest odebranie w środę doładowania o wartości 30% do 1400 PLN!

Już teraz jako klient kasyna Rolling Slots możesz w każdą środę cieszyć się z bonusu od depozytu. W każdą środę do 23:59 gracze w Rolling Slots Casino mogą otrzymać 30% cotygodniowego bonusu gotówkowego doładowania nawet do 1400 PLN. Należy tu spełnić 2 proste warunki. Pierwszym jest wpłacenie na konto co najmniej 80 PLN, ale wiadomo, że im więcej wpłacimy, tym wyższy będzie nasz bonus. Do tego taka oferta nie jest aktywowana automatycznie, więc należy skontaktować się z kasynem poprzez Czat na żywo lub wysłać wiadomość mailową na adres support@rollingslots.com. Bonus będzie ważny przez 7 dni. Aby wypłacić wygrane z bonusu, gracze muszą obrócić kwotę bonusu 45 razy. W ramach takiego obrotu gracze mogą postawić zakład o maksymalnej wartości 40 zł.

Jeśli chcemy jeszcze więcej, to podczas każdego weekendu obowiązuje reload bonus, dzięki któremu można liczyć na doładowanie o wartości 50% do 1200 PLN. Warunki są identyczne w przypadku odebrania i obrotu bonusem. Ponadto w każdym tygodniu można liczyć na 10% zwrotu na konto do 1000 PLN.

Odbierz bonus w środę do 1 400zł

Aktualne Promocje RollingSlots


Skomentuj