Bonus + 30 free spinów w slocie Lost Relics w Bonanza Game

W każdą środę  powiększ doładowanie o 70%W każdą środę możecie liczyć na powiększenie doładowania gotówkowego o 70%, a także na 30 free spinów, które wykorzystacie w Lost Relics. Tak generalnie kształtuje się mocna oferta promocyjna Bonanza Game na ten właśnie dzień tygodnia. Z przedsięwzięcia korzystać można zawsze w środy od północy do 23:59, co oznacza, że jest ona systematycznie odnawialna i wystarczy przepisać specjalnie przygotowany kod, by otrzymać gotówkę oraz zestaw free spinów.

Minimalny depozyt, który uprawnia was do otrzymania premii to zaledwie 30 euro. Za taką kwotę zyskacie nie tylko reload bonus, ale też wspomniane spiny w wymienionym wideo slocie. Maksymalnie w ten sposób otrzymać można aż 100 euro w gotówce bonusowej. Prosimy jednak mieć na uwadze, że akcja działa tylko w środy, a całość podlega odpowiedniemu regulaminowi. Dowiecie się z niego m.in. tego, jak obracać środkami. W przypadku Bonanza Game konieczne jest 40-krotne obrócenie zyskanymi pieniędzmi. Maksymalna stawka za jeden spin, jeśli użytkujecie bonusowe środki, to 5 euro.

O pozostałych warunkach przeczytacie bezpośrednio na stronie, gdzie także dostępny jest specjalny kod, który należy przepisać przy dokonywaniu depozytu, który ma was uprawnić do aktywacji promocji.

Odbierz 30 free spinów w slocie Lost Relics

Aktualne Promocje Bonanza Game


Skomentuj