Bonus 45 zł na gry show w czwartki w Neon54

Bonus za gry showKasyno Neon54 jest miejscem, które podoba się osobom ceniącym sobie stałe promocje. Parafrazując cytat z kultowego polskiego filmu "lubią te promocje, które już znają". Dlatego w ofercie kasyna znajdziemy sporo promocji, z których to można korzystać w każdym tygodniu. Jedna z nich dotyczy gier show.

W każdy czwartek klienci kasyna Neon54 mogą wziąć udział w promocji związanej z kasynem na żywo. Otóż tego dnia należy obstawiać zakłady na wybranych grach na żywo. Mowa o Cash or Crash, Crazy Time, Crazy Coin Flip, Mega Ball oraz Monopoly Big Baller. W momencie, kiedy łączna suma zakładów w grze przekroczy 1350 PLN, wtedy też na graczy czeka nagrodą. Będzie nią voucher o wartości 45 PLN. Taki bonus gotówkowy następnie należy w trakcie 10 kolejnych dni wykorzystać na grach na żywo od marki Evolution. Nie ma tu limitów na zakłady, więc całość można od razu postawić na jeden zakład lub też zdecydować się na kilka mniejszych stawek.

Ewentualne wygrane z vouchera nie podlegają warunkom obrotu. Należy jednak mieć na uwadze, że maksymalnie z bonusu można wypłacić do x2 jego wartości, więc w tym wypadku można wypłacić do 90 PLN. Więcej informacji o tej ofercie można znaleźć na stronie internetowej kasyna Neon54.

W jego ofercie mamy jednak inne promocje dziennie: wtorki z Crazy Time, piątki z Blackjackiem i weekendy z ruletką. Wszystkie także dotyczą gier na żywo i pozwalają na zdobycie voucherów o wartości 45 PLN.

Odbierz czwartkowy bonus 45 zł

Aktualne Promocje Neon54


Skomentuj