Bonus 45 zł w Black Jack w piątki w Neon54

Piątki z Blackjackiem w Neon54Piątek to zawsze ten dzień, kiedy cieszymy się końcem tygodnia pracowniczego i czekamy na weekend. Nic też dziwnego, że wielu z nas stawia na rozrywkę - kino, bary, kluby, restauracje. My proponujemy nieco inny początek weekendu, na który to można liczyć w kasynie Neon54. Akurat w piątek można tam znaleźć ciekawą promocję związaną z blackjackiem na żywo, a to tylko początek dobrych wieści!

Royal Blackjack Fridays to specjalna promocja, która obowiązuje w każdy piątek w kasynie Neon54. Tego bowiem dnia można skorzystać z opcji zdobycia vouchera o wartości 45 PLN. Należy wybrać konkretne gry Blackjack na żywo: Club Royale VIP, Club Royale Blackjack 1, Club Royale Blackjack 2, Club Royale Blackjack 3. W pierwszych dwóch kartach rozdania musimy uzyskać kombinację z kart K i Q. Może to być QQ, KK, KQ lub QK. Przy tym karty mogą być dowolnego koloru. Jeśli nam się to uda, to właśnie za to dostaniemy wspomniany voucher 45 PLN. Z promocji wyłączone są zakłady bet behind.

Otrzymany bonus ważny będzie przez 10 dni. W tym czasie należy go wykorzystać na dowolnych grach na żywo od marki Evolution. Nie ma tu limitów na zakłady, więc można od razu postawić 45 PLN lub rozbić bonus na kilka, kilkanaście mniejszych zakładów. Wygrane z vouchera nie podlegają warunkom obrotu, jednak można wygrać do x3 jego wartości, czyli 135 PLN. Więcej szczegółów na stronie internetowej kasyna.

Warto też pamiętać o tym, że w czasie weekendu mamy promocję z ruletką na żywo, gdzie również można zdobyć voucher 45 PLN. Do tego obowiązuje wtedy specjalny bonus od depozytu o wartości 50% do 3150 PLN + 50 darmowych spinów.

Odbierz bonus 54 zł

Aktualne Promocje Neon54


Skomentuj