Bonus 45 zł w Crazy Time we wtorki w Neon54

Wtorkowa rozgrywka w Crazy Time w promocji od Neon54Neon54 to kasyno internetowe, które postawiło u siebie na stałe promocje. Co więcej, przez większość dni tygodnia można korzystać z dedykowanych promocji. Świetnym tego przykładem są wtorki z Crazy Time. Obstawiając zakłady na tej grze, można liczyć na voucher o wartości 45 złotych.

W każdy wtorek klienci kasyna Neon54 mogą wziąć udział w specjalnej promocji związanej z grą Crazy Time. Głównym zadaniem jest obstawianie tego dnia zakładów na wspomnianej grze. Jeśli uda się nam trafić we wszystkie rundy bonusowe, czyli Cash Hunt, Crazy Time, Coin Flip oraz Pachinko, to wtedy dostaniemy nagrodę. Będzie nią voucher o wartości 45 złotych. Taki kupon można potem wykorzystać na wszystkich grach na żywo od marki Evolution.

Voucher dodawany jest do konta gracza następnego dnia i można go wykorzystać w czasie 10 dni. Kwotę bonusu można postawić w całości na jeden zakład, jak i również podzielić na mniejsze zakłady. Środki z vouchera nie podlegają warunkom obrotu w kasynie, jednak można z nich wygrać do x2 wartości bonusu, a więc w tym przypadku 90 złotych.

Z oferty można skorzystać raz dziennie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej kasyna Neon54.

Crazy Time to bardzo ceniona gra marki Evolution, która przeniosła grę na żywo w kasynie na inny poziom. Crazy Time to wyjątkowy teleturniej online na żywo oparty na grze Dream Catcher. Cieszy się ona dużym powodzeniem wśród graczy między innymi dzięki możliwości dodawania mnożników z najwyższego slotu w każdej rundzie gry oraz w czterech ekscytujących grach bonusowych. Interaktywne elementy i zaawansowana technologia umożliwiają graczom wygranie różnych mnożników w dwóch z czterech gier bonusowych.

Odbierz bonus 45 zł

Aktualne Promocje Neon54


Skomentuj