Bonus 50 free spins co tydzień z depozytem w PlayZilla

Cotygodniowe spiny do zdobycia w kasynie PlayZillaBardzo cenimy sobie te kasyna, które tworzą dla swoich klientów stałe promocje. Polegają one na tym, że w każdym tygodniu można skorzystać z tego samego, dzięki czemu regularnie możemy być nagradzani za depozyty czy aktywność. Tak też jest w kasynie PlayZilla, w którym to co tydzień można zdobywać po 50 darmowych spinów i nie tylko.

Między poniedziałkiem a niedzielą możemy wpłacić depozyt i odebrać 50 darmowych spinów. Aby cieszyć się takimi spinami, musimy wpłacić na konto co najmniej 80 złotych lub 20 euro. Dostaniemy na wybrany slot 50 free spinów, gdzie każdy z nich będzie miał wartość minimalnego zakładu. Wygrane z darmowych spinów trzeba będzie obrócić w kasynie 40 razy.

Zainteresowane osoby mogą również zdecydować się na weekendowy bonus, który jest szansą zdobycia kolejnych spinów i dodatkowej gotówki. Otóż każda osoba, która wpłaci co najmniej 200 złotych lub 50 euro dostanie bonus +50% i 50 darmowych spinów. W przypadku wpłaty między 80 a 199 złotych do odebrania jest tylko bonus +50%. Maksymalnie można zdobyć do 2800 złotych. Środki z bonusu muszą zostać obrócone 35 razy w czasie 10 dni, a z darmowych spinów co najmniej 40 razy.

Odbierz 50 free spins

Aktualne Promocje PlayZilla


Skomentuj