Bonus 50 zł w Ruletce i Blackjacku w Unibet

Bonusy w ruletce i blackjacku w kasynie UnibetKasyno Unibet jest miejscem, które mocno promuje gry poza automatami. Dzięki temu można w nim liczyć między innymi na spory wybór gier typu bingo, w pokera czy w kasynie na żywo. Właśnie z tym ostatnim związana jest nowa promocja, gdzie w bonusie na ruletce i w blackjacku można zdobywać bonusy po 50 złotych.

Jak to uczynić? Przez cały grudzień i nie tylko każdego dnia możesz zarobić dodatkowe 50 złotych w bonusie, grając w kasynie na żywo w blackjacka i ruletkę w kasynie Unibet? Ta specjalna promocja wystartowała 18.11.2022, godz. 00:00 CET i będzie dostępna dla klientów do 31.12.2022, do godz. 23:59 CET. Naszym zadaniem jest tutaj obstawianie zakładów na wybranych grach, a za spełnienie określonych warunków, możemy dostać bonus w wysokości 50 złotych z każdej kategorii. Pierwszą sekcją bonusową jest Live Blackjack Evolution, gdzie minimalna stawka na każdy z naszych bonusowych zakładów wynosi 25 złotych. W nagrodę będziemy mogli odebrać 50 złotych w bonusie po zdobyciu blackjacka w kolorze. Z takiej oferty skorzystamy raz dziennie.

Drugą sekcją w tej promocji są stoły do ruletki od Evolution Gaming. Zadaniem gracza jest w tym wypadku postawienie co najmniej 5 złotych w zakładzie pojedynczym (straight bet). Gdy uda się nam zdobyć minimum 20 unikalnych wygranych zakładów pojedynczych, to naszą nagrodą będzie 50 złotych w bonusie. Podczas takich zakładów bonusowych można maksymalnie pokryć 26 pojedynczych liczb na rundę, jak i również z bonusu można skorzystać raz na dzień.

W obu przypadkach bonusowe środki należy potem obrócić 25 razy w kasynie. Więcej na stronie Unibet.

Odbierz bonus 50 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj