Bonus 55% do 600zł z drugim depozytem w BetOnRed

Bonus od drugiego depozytu w BetonRedKasyno BetonRed jest ciekawym miejscem do założenia konta i obstawiania zakładów. Wszystko to za sprawą ciekawych promocji, z jakimi ma się do czynienia w tym kasynie. Postanowiliśmy przyjrzeć się ofertom na start, gdzie można liczyć choćby na bonus do 600 PLN za drugi depozyt. Nowi klienci kasyna BetonRed mogą liczyć na ciekawy pakiet na start. Ten bowiem składa się z 3 osobnych bonusów, które łącznie mogą zapewnić do 1800 PLN i 250 darmowych spinów.

Na początek mamy bonus w wysokości 100% od pierwszego depozytu, który zapewnia maksymalnie do 600 PLN. Dodatkowo można liczyć na 250 darmowych spinów, które można potem wykorzystać w grze Aztec Magic. Kiedy skorzystamy już z takiego bonusu, to możemy zdecydować się na ofertę od drugiego depozytu. Tym razem do zgarnięcia jest doładowanie w wysokości 55% do 600 PLN. Koniecznie w tym wypadku należy wpłacić minimum 60 PLN na konto. Taki bonus będzie następnie ważny przez 7 dni. W tym czasie należy go obrócić w kasynie minimum 30 razy, gdzie maksymalna stawka na 1 zakład to 25 PLN.

Na koniec zaś przyjdzie czas na ostatni bonus, gdzie można odebrać doładowanie w wysokości 100% do 600 PLN. Wpłacić należy na konto minimum 60 PLN. W przypadku pierwszego i trzeciego bonusu mamy także takie same warunki obrotu, gdzie należy kwotę pieniężną obrócić 30 razy. Wygrane z darmowych spinów z kolei należy obrócić minimum 35 razy. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie akcji na stronie internetowej.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje BetOnRed


Skomentuj