Bonusza doładowanie - do 1200 zł w weekend z Rollingslots

Weekendowy bonus do odebrania w Rolling SlotsKasyna starają się na różny sposób zachęcić nas do większej aktywności i obecności na stronach. Dlatego też często można się spotkać z reload bonusami. Są to specjalne akcje, które wyglądają jak bonusy na start. Za depozyt można dostać doładowanie konta. W kasynie Rolling Slots w każdy weekend do odebrania jest 50% do 1200 złotych.

W każdy piątek, sobotę i niedzielę klienci kasyna online Rolling Slots mogą zdobyć dla siebie 50% weekendowy bonus reload o wartości do 1200 złotych. W wybranym z tych dni należy wpłacić na konto minimum 80 złotych, aby dostać doładowanie o wartości 50% od kwoty wpłaty. Bardzo ważne jest jednak to, że bonus nie jest aktywowany automatycznie, więc należy po niego zgłosić się poprzez live chat lub mailowo. Odebrać można do 1200 złotych, a taki bonus następnie będzie ważny tylko przez 7 dni. W tym czasie należy go obrócić w kasynie minimum 45 razy, kiedy to najwięcej na 1 zakład można postawić do 40 złotych. Dopiero spełnienie tych warunków pozwoli wypłacić pieniądze z konta lub też przeznaczyć je na dalsze zakłady w kasynie. Z oferty można skorzystać raz w każdym tygodniu.

Klienci kasyna mogą również liczyć na bonus w środę, kiedy to do odebrania jest doładowanie o wartości 30% do 1400 złotych. Ponadto w każdym z tygodni można liczyć na odebrania również 10% cashbacku raz w każdym tygodniu. Więcej informacji na stronie kasyna.

Odbierz 50% doładowania do 1 200zł

Aktualne Promocje RollingSlots


Skomentuj