Bonus do 1250zł za zaproszenie przyjaciela do Unibet

Zaproś przyjaciół do Unibet i zgarnij bonusySystem zapraszania przyjaciół na stronie bonusu Unibet należy bezapelacyjnie do najciekawszych na rynku. Za jego sprawą zapewnicie sobie ogromne możliwości z zakresu poprawiania swojej kondycji finansowej. Już za pierwszego kumpla, który założy za waszą sprawą konto i wykona wskazany obrót, otrzymacie 150 złotych w premii gotówkowej.

A to dopiero początek, bowiem każdy kolejny znajomy, a może być ich nawet pięciu, gwarantować będzie jeszcze pokaźniejsze korzyści. Unibet dba zatem o budowanie właściwych relacji, a trzeba przyznać, że konkurowanie z najbliższym to także zupełnie inny rodzaj rozrywki, który bez wątpienia się wam spodoba, zwłaszcza, że w grę wchodzi nawet 1 250 złotych, które mogą uzupełnić wasze konta. Program jest naprawdę bardzo prosty i skorzystać z niego może każdy znajomy, który nie mieszka w tym samym domu co ty, ani też korzystać z IP, które jest przypisane do twojego konta. Gracz musi się tu zarejestrować korzystając z linku, który mu prześlesz (przez Unibet, przez stronę Poleć Przyjaciela) w ciągu 30 dni od zaakceptowania tego Regulaminu. Ważny jest także obrót. Środki trafią do ciebie jeśli taka osoba obróci co najmniej tysiąc w zakładach sportowych lub 1 500 złotych w kasynie. Na tej podstawie przyznawane będą profity i dotyczą one absolutnie każdego zaproszonego znajomego. System nie akceptuje jednak większej ilości niż pięć osób.

Pełen regulamin programu dostępny jest na stronie Unibet, gdzie dodatkowo znajdziecie odpowiednie zajawki oraz notyfikacje o kwotach, które będą wam przysługiwać z tytułu ściągnięcia osób do gry. A czeka tu kolejno 200, 250, 300 i 350 złotych. Zainteresowani? W takim razie czas na zaproszenia!

Zgarnij bonus 1250 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj