Bonus do 3 150 zł z 50 free spins na weekend w Neon54

Weekendowy bonus do zdobycia w Neon54Neon54 to bardzo ciekawe kasyno internetowe, które przypadło do gustu polskim graczom. Mamy w nim bowiem do czynienia z polską stroną językową, PLN w płatnościach, sporą ilością gier. Do tego dochodzi szereg świetnych promocji. Na start możemy wybrać 1 z 5 bonusów powitalnych, a do tego skorzystać możemy z cotygodniowych promocji. Jedna z nich daje nam szansę zdobycia nawet do 3150 PLN i 50 FS.

Klienci kasyna Neon54 mogą praktycznie od początku tego kasyna korzystać z promocji cotygodniowych. To świetna okazja do tego, aby praktycznie co 7 dni zdobywać taki sam bonus. Omawiany przez nas weekendowy bonus możliwy jest do wykorzystania w okresie od piątku do niedzieli. Konieczne jest jego zapisanie, a następnie wpłacenie depozytu. Zdobyć można bonus o wartości +50% od kwoty depozytu. Minimalna kwota wpłaty wynosi 90 PLN. Opłaca się jednak wpłacić nieco więcej, albowiem od progu 225 PLN dostaje się również 50 darmowych spinów na wybrany automat do gry.

Maksymalnie można zdobyć bonus gotówkowy do 3150 PLN oraz wspomniane 50 darmowych spinów. Potem zaś trzeba spełnić warunki bonusowe, albowiem nasz prezent będzie ważny przez 10 dni. W tym czasie niezbędne jest obrócenie bonusem oraz depozytem 35 razy w kasynie. Nasze wygrane z darmowych spinów z kolei należy obrócić 40 razy. Za każdym razem maksymalnie można postawić 22.5 PLN na 1 zakład. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej.

Przypominamy również, że między poniedziałkiem a czwartkiem za 90 PLN depozytu dostaniemy w nagrodę 50 darmowych spinów. Ponadto możemy liczyć na cotygodniowy cashback do 900 PLN.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Neon54


Skomentuj