Bonus online do 5 000 zł z reload bonusem w Slottojam

Weekendowy Reload Bonus w promocji od kasyna SlottyJamWeekend to dla wielu osób czas odpoczynku. Można wyruszyć na wyprawę, pójść do kina. Są jednak i osoby, które lubią ten czas spędzać w kasynie. Coraz więcej kasyn oferuje swoim klientom ciekawe bonusy w ramach promocji weekendowych. W SlottoJAM w każdy weekend można odebrać nawet do 5000 PLN! Już teraz każdy z klientów kasyna może rozjaśnić swoje wrażenia dzięki spektakularnemu Reload Bonusowi. Aby zakwalifikować się do otrzymania bonusu, gracz musi dokonać wpłaty minimum 150 złotych od piątku 00:00 GMT do niedzieli 23:59 GMT każdego tygodnia. Odebrać można dzięki temu reload bonus w wysokości 30% do aż 5000 złotych.

Kwota bonusu musi zostać obrócona co najmniej 40 razy, a wymagania dotyczące obrotu bonusem muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni od otrzymania bonusu. Tego rodzaju weekendowy bonus należy odebrać za pośrednictwem czatu na żywo lub wysyłając e-mail na adres support@SlottoJAM.com. Z pewnością kwota 5000 złotych jest jedną z większych, jaką można uzyskać w ramach reload bonusu w weekend w kasynach dostępnych dla klientów z Polski.

Klienci kasyna mogą również skorzystać z innego bonusu od depozytu, który dotyczy pierwszej wpłaty w tygodniu, dzięki czemu można odebrać doładowanie w wysokości 30% do 1000 złotych. Można w kasynie również liczyć na kilka innych ciekawych promocji, o których można przeczytać na stronie SlottoJAM

Odbierz reload bonus

Aktualne Promocje SlottoJam


Skomentuj