Bonus jackpotowy 200 zł w kasynie online Betsafe

Bonus jackpotowy od kasyna internetowego BetsafeBonus jackpotowy na poziomie 200 złotych? Biorę w ciemno! I zdecydowanie warto, bowiem Betsafe przygotowało bardzo ciekawe zagadnienie i wciągająco podeszło do zagadnienia. Za sprawą wydarzenia, które potrwado 29 listopada, będziecie mogli liczyć na dodatkowe premie pieniężne, po prostu za sam fakt rywalizacji w wideo slotach.

Skoro czytacie te treści, to i tak planowaliście grać za realne pieniądze, dlaczego zatem tej stawki nie podbijać? Do tego co dzień? Jedyne co musicie w tym przypadku zrobić, to przejść na stronę operatora i zapisać się do akcji. To zaledwie jedno kliknięcie, które będzie was całościowo uprawniać do wygrania kasy. Następnie rywalizujcie w jednej z sześciu gier. Są to Mega Moolah Isis, Divine Fortune, Mega Fortune, Hall of Gods, Mega Fortune Dreams, Mega Moolah. Każda z nich oferuje jackpoty progresywne, czyli potencjalnie najwyższe wygrane w kasynach internetowych. Za ich sprawą, jeśli tylko wygracie choćby 5 złotych, następnego dnia Betsafe przyzna wam dodatkowe 20% od wcześniejszych wygranych. W ten sposób zgarniecie do 200 złotych, które zostaną wydane następnego dnia. Pamiętajcie tylko, że taki cashback zostanie dodany jako bonus Kasyna i musi zostać obrócony 35 razy w dowolnych grach slotowych, zanim możliwa będzie jego wypłata lub wykorzystanie w innym produkcie.

Pozostałe punkty regulaminu, które będą was dotyczyć, znajdziecie na stronie Betsafe. Jest to lektura obowiązkowa i należy się nią naturalnie kierować. Dopiero mając taką wiedzę, w 100% rzetelnie podejdziecie do tematu i szybko zgarniecie ekstra środki. W razie pytań, możecie je kierować do obsługi przez czat na żywo, działający przez całą dobę.

Odbierz bonus 200 zł

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj