Bonus kasynowy 200% do 200PLN w Nomini

200% bonus w nomini200% więcej pieniędzy możecie sobie zapewnić poprzez pierwszy depozyt w kasynie Nomini. Jest to jedna z kilku akcji, którą stworzył dla was ten operator. Marka pokusiła się bowiem o rozciągnięcie bonusu za rejestrację na kilka odrębnych awatarów. Wskazanie właściwie pasującego do waszych celów pozwoli na uzyskanie konkretnych środków.

W tym przypadku będzie to nawet 200 złotych, chociaż minimalny depozyt zaczyna się już przy 80 złotych. 200% więcej to spore doładowanie, jednakże, jak widać, jest to oferta skierowana głównie do tych graczy, którzy nie mogą lub nie chcą przesyłać większych środków. Takie kroki zapewnią wam spokój ducha, a przy okazji bardzo mocno wzmocnią budżet, którym planowaliście dysponować.Przedsięwzięcie jest oczywiście jednorazowe i nie będziecie mogli go wykorzystać ponownie. Po bonus należy się przy tym zgłosić. Możecie tego dokonać za sprawą czatu na żywo (działa całą dobę, również w weekendy i święta) lub przez adres email, podany na stronie Nomini. Premia przyznawana jest bezpośrednio na konto gracza w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Pamiętajcie przy tym, że deponowane środki przez Skrill i Neteller nie wliczają się do promocji, co oznacza, że nie otrzymacie dodatkowych 200%! O pozostałych warunkach i zasadach przypisanych do wydarzenia przeczytacie za pośrednictwem witryny Nomini, gdzie z tego miejsca was gorąco zapraszamy.

Promocja powitalna tego rodzaju to zaledwie jedna z kilku propozycji kasyna. Warto dobrać ją odpowiednio do swoich potrzeb. Po jej zrealizowaniu czekać na was będą kolejne bonusy, w tym odnawialne. Za ich sprawą każdego tygodnia sięgać będziecie po premie, które uzupełnią konto i dadzą więcej szans na sukces.

Odbierz bonus 200% do 200 zł

Aktualne Promocje Nomini


Skomentuj