Bonus kasynowy bez depozytu 50 Free Spins w Betsson

Bonus bez depozytu w Betsson22.05.22 Bonus z powodu duzej ilosci multikont został wyłączony

Już tak bywa, że darmowe spiny to jedna z najbardziej atrakcyjnych form bonusów, nagród w kasynach internetowych. Można przecież dzięki nim wygrywać prawdziwe pieniądze i to bez ryzykowania własnymi środkami. Najczęściej jednak zdobycie free spinów wymaga depozytu, stawiania wcześniejszych zakładów w kasynie. Jednak czasem można zetknąć się z promocją bez depozytu. I właśnie taką mamy dla Was od kasyna Betsson, gdzie za samo założenie konta czeka nagroda w postaci 50 free spinów.

Dzięki temu, że mamy dobry kontakt z kasynem Betsson, możemy nie tylko regularnie informować o jego promocjach dla graczy, lecz i ukrytych bonusach. Z takim mamy teraz do czynienia w przypadku nowych graczy. Otóż każda osoba, która wejdzie przez nasz link do kasyna i założy sobie konto, w ramach oferty bez depozytu dostanie aż 50 darmowych spinów. To zatem świetna oferta, gdzie nie trzeba nic wpłacać, aby cieszyć się sporą paczką spinów. Tak więc przechodzimy przez proces rejestracyjny i zakładamy konto. Potem na naszym profilu czekać będzie na nas nagroda. Będzie nią 50 darmowych spinów do wykorzystania w grze Grand Spinn Superpot, która stworzona została przez cenioną na rynku markę NetEnt.

Przyznane nam spiny będą mieć wartość najniższego zakładu w grze, każdy. Kiedy już wykorzystamy je w kasynie, wszelkie nasze wygrane na grze trafią na konto bonusowe. Tu do spełnienia mamy warunek obrotu, który oznacza postawienie 25-krotności zakładów od bonusu w kasynie. Dopiero spełnienie tych warunków da nam możliwość wypłacenia środków z konta czy też wykorzystania ich na inne zakłady w Betsson. Promocja ta dostępna jest do 30 czerwca 2022 roku.

Można oczywiście także wybrać dla siebie aktualny bonus od depozytu, gdzie 3 pierwsze wpłaty z bonusem mogą zapewnić do 4000 złotych i 100 darmowych spinów.

Odbierz free spins bez depozytu

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj