Bonus na start do 2000zł + 200 free spins w Campobet7

Bonus na start  w Campobet7Bonus powitalny w kasynie internetowym, czyli ten pierwszy, który spotykamy w kasynach internetowych. Marka Campobet7 przygotowała go z nadzieją, że zainteresuje potencjalnych graczy z całego świata. Czy tak będzie rzeczywiście? Biorąc pod uwagę jego warunki, odpowiedzieć należałoby, że zdecydowanie tak. Pierwsza wpłata zostanie dzięki niemu podwojona, a na koncie gracza zamiast 2 000 złotych, zobaczycie aż 4 000 złotych do gry. Minimalny depozyt, który uprawnia do odbioru gotówki to już 80 złotych, dlatego bez trudu zrealizuje go także gracz początkujący, który nie może lub nie chce inwestować bardziej pokaźnych kwot pieniężnych.

Dodatkowo do premii gotówkowej przyznanych zostanie 200 free spinów do wykręcenia w dowolnie wybranych wideo slotach, które znajdziecie na witrynie Campobet7. Będą one podzielone tak, by otrzymywać 20 obrotów każdego dnia przez kolejnych dziesięć dni. Wszystkie środki pieniężne, które otrzymacie z tytułu udziału swojego w samej promocji, należy 30-krotnie (30x) obrócić przed zleceniem ich dalszej wypłaty.

Wszystkie warunki i reguły gry do tej akcji znaleźć można na stronie. Promocja skierowana jest wyłącznie do graczy, którzy nie mają jeszcze konta na Campobet7 i chcą oni podjąć się wyzwania rywalizacji z tym kasynem on-line.

Odbierz nawet 2000zł i 200 free spinów

Aktualne Promocje CampoBet7


Skomentuj