Nowy bonus na start do 500zł z 200 free spinami w Betsson

Powiększ swój pierwszy depozyt o dodatkowe 200% z kasynem BetssonW ofercie kasyna internetowego Betsson pojawiła się nowa promocja powitalna. Za jej sprawą użytkownicy otrzymają aż 200% więcej środków przy pierwszym depozycie. Minimalna wpłata na tym etapie to zaledwie 40 złotych, z kolei otrzymać możecie nawet i 500 złotych premii startowej. To idealny początek wspaniałej przygody. Co więcej, operator opracował jeszcze dwa kolejne dodatki – free spiny oraz bonus do wykorzystania w trybie na żywo.

Oznacza to, że z prawdziwym krupierem także zmierzycie się z wykorzystaniem środków premiowych. Zero ryzyka, ogromna frajda i potężne możliwości wygrywania jackpotów. Jeśli jesteście tym zainteresowani, zapraszamy na stronę i do wypełnienia formularza. Taki proces, razem z weryfikacją, to nie więcej niż pięć minut waszej „pracy”. Betsson kusi doskonałą promocją, która stale się polepsza. Czeka na was teraz nawet 200 darmowych obrotów, ale jeszcze 50 złotych w kasynie na żywo. Łącznie mówimy zatem o 550 złotych w gotówce oraz potężnej paczce zakręceń. Środkami bonusowymi, które otrzymacie, musicie 35-krotnie obrócić przed zleceniem ich wypłaty. To podstawowy warunek promocji. Macie aż 30 dni na przejście przez całe zasady tego zagadnienia. Wasze obroty zostaną przyznane dodatkowo w Gonzo’s Quest. Jest to pierwszy automat, w którym zastosowano tryb lawinowy, gdzie zamiast klasycznych bębnów, spotkacie się ze spadającymi znaczkami, które dodatkowo znikają po udanym zakręceniu.

Więcej informacji o tym jak grać i jak prezentują się zasady bonusowe, znajdziecie w zakładce promocji i regulaminie kasyna. Warto się skusić na lekturę, bowiem dzięki temu późniejsza gra będzie znacznie łatwiejsza i korzystniejsza. Spróbujcie koniecznie, ale pamiętajcie, że bonus wykorzystać można tylko jeden raz.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj