Bonus na wysoką stawkę do 20000PLN w kasynie BetAmo

high roll bonus w betamoGracie za duże pieniądze? Zatem bonus na wysoką stawkę jest odpowiedzią na twoje prośby. Kasyno internetowe BetAmo przygotowało jedyną w swoim rodzaju promocję. Dzięki niej uzyskacie o 50% więcej środków, jeśli zdecydujecie się na bardzo pokaźny depozyt. Premia wydawana jest w momencie, w którym deponujecie co najmniej 10 000 złotych.

Maksymalna wartość dodatku, która przysługuje graczom przy jednym depozycie to aż 20 000 złotych. Mówimy zatem o małej fortunie, która niejako zagwarantuje wam odpowiednio duże środki, by grać o najwyższe jackpoty, jak również o najpokaźniejsze stawki przy użyciu kasyna na żywo, włącznie z bakaratem i blackjackiem. Co zatem wybierzecie? Bonus Betamo dostępny jest po wpisaniu odpowiedniego hasła z poziomu depozytu na stronie kasyna. Skorzysta z niego każdy, kto się na niego zdecyduje i jest gotowy podjąć się tak dużego wysiłku finansowego. Dodatek trafi na wasze konto natychmiastowo i automatycznie. Oznacza to, że nie musicie się już po niego zgłaszać. Środki zapewnione w ten sposób musicie oczywiście obrócić. Standardowo jest to 40-krotność wpłacanej wartości i właśnie tyle razy musicie obrócić pieniędzmi przed ich zamianą na realną gotówkę i tym samym – przed wypłatą. O pozostałych warunkach i zasadach tej premii przeczytać można na stronie BetAmo, gdzie znajdziecie pełen regulamin oraz warunki i zasady rządzące promocją.

Dodatek w tej formie to wyjątkowa i ekskluzywna promocja, która jest jedną z najlepszych na rynku. Koniecznie się z nią zapoznajcie, mając jednocześnie na uwadze, że bonusów jest tu znacznie więcej. Są zresztą uzupełniane o liczne wyścigi, których na witrynie BetAmo nigdy nie zabraknie. Powodzenia w grze!

Odbierz bonus high roll do kwoty 20 000zł

Aktualne Promocje BetAmo


Skomentuj