Bonus weekendowy 50% do 2000zł w RoyalRabbit

Bonus weekendowy od Royal RabbitPosiadasz już konto na Royal Rabbit? Masz także za sobą bonus od pierwszej wpłaty? W takim razie mamy dla ciebie kolejne propozycje! Ta sama firma przygotowała specjalny zestaw weekendowy, który pozwoli ci zapewnić nawet 500€ kolejnych środków (lub ekwiwalent w innej walucie, np. 2 000 zł). Jak je zdobyć? To nic trudnego.

Wystarczy zalogować się na swoje konto i w sobotę między godziną 00:00 a niedzielą 23:59 dokonać depozytu na nie mniej niż 20€. Już bowiem taka kwota aktywuje premie i zostanie ci przyznana. Środki będzie można zrealizować w dowolnych grach z listy kasynowej, także w przypadku wersji na żywo z prawdziwymi krupierami. Royal Rabbit doładowuje zawsze o 50% więcej i co najważniejsze – akcja jest w pełni odnawialna. Oznacza to, że w skali miesiąca aż czterokrotnie sięgniecie po gotówkę, nawet 2 000€. Ładnie? Naturalnie! Warto jednak pamiętać o podstawowych regułach, które będą panowały przy okazji wdrożenia bonusu. Jedną z takich zasad opisuje marka: „W przypadku bonusów za zasilenie konta, bonus i kwota wpłaty będą musiały zostać obstawione 25 razy przed wypłatą. Przykład: wpłacasz na konto kwotę 50 EUR i zyskujesz 50 EUR bonusu za zasilenie. Wymóg obstawienia wynosi (50 + 50) x 25 = 2500 EUR.” – warto zatem spróbować? Oczywiście, że tak.

Pełen regulamin z jego warunkami i zasadami znajdziecie na stronie promocji Royal Rabbit. To podstawowe zapiski, które pozwolą wam w łatwy sposób zrozumieć jak działa zagadnienie, jakie ma ograniczenia i jakich norm musicie się trzymać, by ostatecznie wypłacić wszystkie swoje wygrane. Polecamy przeczytać zanim dołączycie do gry.

Odbierz bonus weekendowy 50% do 2000zł

Aktualne Promocje Royal Rabbit


Skomentuj