Bonusy kasynowe w Fast Spin od PlayAmo | 1000 free spinów

Szybki Spin promocja PlayAmoSzybki Spin to jedna z najpopularniejszych akcji bonusowych PlayAmo. Aby stymulować i angażować swoich graczy, marka ta organizuje wyścigi. Odbywają się dokładnie co 12 godzin, a w każdym z takich wydarzeń znajdziecie 3 000 złotych w puli nagród, ale też 1 000 darmowych zakręceń, które będzie można wywalczyć.

Jeśli zatem cenicie sobie rywalizację lub po prostu chcecie pograć w ich najciekawsze wideo sloty, spróbujcie swoich sił już teraz. Cała mechanika tego przedsięwzięcia jest szalenie prosta i będzie ona dostępna dla was od razu w momencie zalogowania się i rywalizacji za prawdziwe pieniądze. Cel jest tu jeden – zdobywanie punktów za swoje aktywności przy automatach – gry stołowe oraz z krupierem na żywo nie są wliczane do wyścigu.Każdego tygodnia PlayAmo wyda w ten sposób 45 000 złotych oraz 14 000 darmowych obrotów. Taka wartość robi wrażenie, dlatego też bez wahania gorąco was do tego zachęcamy. Celem jest tu zapisanie się do akcji, a następnie wykręcanie spinów w dowolnych wideo slotach. Punkty naliczane będą za każde 0,1€ jakie zagracie, aczkolwiek 1 punkt do rankingu zdobywa się poprzez wykręcenie 1€. To oficjalna i niezmienna stawka, która dopasowana została do wszystkich turniejów tego rodzaju. Możecie zatem liczyć na jednakowy regulamin, który będzie z wami od samego początku zabawy.

Promocja jest odnawialna i PlayAmo nie wyznaczyło daty jej zakończenia. Szybki Spin to ogromne pieniądze, ale polecamy poznać się w nim z regulaminem. Te warunki i zasady pokażą wam dokładnie jak grać oraz na jakich warunkach. Z taką wiedzą można się od razu cieszyć gorącą rywalizacją.

Wygraj free spiny

Aktualne Promocje Playamo


Skomentuj