Bonusy Kasynowe w Wheel of Rizk w promocji kasyna Rizk

Koło Fortuny w promocji kasyna RizkKasyna internetowe lubią organizować dla swoich klientów coraz to nowsze akcje promocyjne, dzięki którym można liczyć nie tylko na kolejne nagrody, lecz także i więcej rozrywki. Bardzo dobrym tego przykładem jest obecny bonus w kasynie Rizk tak zwany Wheel of Rizk. Jako koło fortuny ma za zadanie nagradzać tych graczy, którzy będą częściej grać w kasynie.

Koło Fortuny w Rizk

Dostępne od niedawna w ofercie dla graczy Wheel of Rizk działa w tym kasynie niczym znane nam z TV czy innych kasyn koło fortuny. W niektórych kasynach bowiem mamy do czynienia z takim kołem, jednak jego zakręcenie wymaga postawienia środków pieniężnych. Tutaj sytuacja jest jednak zupełnie inna. Każdy z klientów kasyna otrzymuje swój indywidualny pasek mocy, który trzeba naładować poprzez obstawianie zakładów w kasynie. Im więcej zatem będziemy grać w kasynie Rizk, tym szybciej nasz pasek zostanie naładowany. Gdy osiąga on 100% mocy, to wtedy właśnie uruchomione zostaje Wheel of Rizk. Poprzez zakręcenie kołem możemy zdobywać różne nagrody. Istotne jest jednak to, że za każdym razem, kiedy naładujemy pasek mocy, znajdować się będzie on o 1 poziom wyżej. Każdy wyższy poziom to szansa na zdobycie lepszych nagród. Z każdym 10. poziomem Rizk odblokowuje dla swoich klientów Super Wheel, dzięki któremu można zgarnąć jeszcze lepsze nagrody. Jako osoby początkujące, możemy dostać za pierwszym razem Super Wheel po osiągnięciu 5. poziomu.

Czekają tu na nas różnego rodzaju nagrody, które oczywiście zależne są od poziomu:

  • Środki pieniężne - jako symbol złotych monet są w stanie zapewnić nam większe lub mniejsze pieniądze.

  • Żeton Double Speed - dzięki żetonom x2 będziemy zdobywać przez określony czas podwójną liczbę punktów, co przekłada się na szybsze ponowne zakręcenie i nowe nagrody.

  • Bycze Jackpoty - aktywowane są od 10. poziomu i zapewniają całkiem wysokie nagrody.

  • Darmowe spiny - jako czerwony żeton dadzą nam określoną ilość spinów o małej wartości.

  • Super Spiny - następny symbol żetonu, a wraz z nim darmowe spiny o wartości 4 PLN za spin.

  • Mega Spiny - niebieski żeton, gdzie każdy z przyznanych nam spinów będzie miał wartość 12 PLN.

Warto także pamiętać o kilku dodatkowych sprawach. Z pewnością graczy najbardziej ucieszy to, że wszystkie wygrane na Wheel of Rizk nie są związane z dodatkowymi warunkami obrotu. Wszystkie zatem wygrane trafiać będą od razu na nasze konto główne. Jeśli uda się nam odblokować do zakręcenia Extra Wheel, to będziemy mieć na to tylko 24 godziny. Więcej szczegółów można sprawdzić w regulaminie akcji na stronie kasyna Rizk.

Weź udział w promocji

Aktualne Promocje Rizk.com


Skomentuj