Bonusy na telefon w kasynie mobilnym Casibon

Marka Casibon nie należy jeszcze do najpopularniejszych, jednakże oferta ich promocji bez wątpienia będzie dla was ciekawym i wciągającym przeżyciem. Jeśli zatem poszukiwaliście wyzwań w zakresie wideo slotów, gier stołowych i dodatków z tym związanych, powinniście się przyjrzeć tekstowi poniżej. Skupimy się w nim na zestawach promocyjnych, aczkolwiek pragniemy dodatkowo wspomnieć, że każda z nich gotowa do użycia będzie także za sprawą urządzeń mobilnych. W praktyce oznacza to zatem, że wykorzystacie tu smartfon i tablet, bez względu na to jaki system operacyjny macie zainstalowany. To świetny prognostyk dla osób, które cenią sobie rozrywkę na najwyższym poziomie i jednocześnie sporo podróżują. Gotowi na takie przeżycia?

Odbierz swój bonus z urządzenia mobilnego

Odbierz swój bonus z urządzenia mobilnegoOperator zdecydował się na przygotowanie ciekawego zestawienia, na podstawie którego otrzymacie powiększenie pierwszej wpłaty o 100% nawet do 1 200 złotych, przy czym wysokość wpłaty zależy wyłącznie od ciebie i może to być wartość najniższa, dostępna w kasynie. Dzięki temu skorzystają osoby, które grają aktywnie, ale też takie, które nie poświęcają na rozrywkę zbyt wiele czasu. Maksymalna stawka, wliczana do obrotu bonusów wynosi 1.00 EUR (lub równowartość w innej walucie) dla graczy którzy dokonali depozytu przez Skrill, Neteller lub EcoPayz. Dla wszystkich pozostałych klientów maksymalna stawka wynosi 5.00 EUR (lub równowartość w innej walucie). Do tego dochodzi słynne doładowanie gotówkowe. Casibon z promocją dodatkowej gotówki za kolejny depozyt, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zrealizowały już premię powitalną i jednocześnie oczekują dodatkowych działań od kasyna. W tym przypadku na ich konta spłynie dodatkowe 30% przy wpłacie nawet do 1 500 złotych. Minimalna stawka, która uprawnia do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu to 200 złotych, dzięki czemu skorzystają także osoby, które nie mogą lub nie chcą inwestować zbyt pokaźnych środków pieniężnych. Bonus musi być obrócony 35 razy na slotach w Kasynie.

Wszyscy inne gry Kasyna na Żywo, poza Baccarat i Kości, będą liczyć się według stawki 10% - to standardowy zapisek, który bezpośrednio powiązany jest z mechaniką tych gier. Mówimy tu zresztą o całej rzeszy dodatkowych akcji. Tak właśnie powstała idea cash back bonusu na poniedziałki. Dzięki niemu sięgniecie po zwrot zainwestowanych i przegranych w ten dzień środków, nawet do 1 000 złotych w gotówce. Wszyscy wiemy, że nie zawsze się w kasynie układa, dlatego też dobrze mieć na uwadze, że przecież można odzyskać część z tych pieniędzy i przystąpić do rywalizacji ponownie. Ta promocja jest długoterminowa i kasyno Casibon nie informuje o możliwości jej zamknięcia w najbliższym czasie. Co ważne, taki zwrot przysługuje wam aż raz w tygodniu i w kolejnym możecie się o niego ubiegać ponownie. Aby zakwalifikować się do poniedziałkowego cashback, gracz musi mieć co najmniej 650 PLN depozytów netto w poprzednim tygodniu. Bonus będzie dodany w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania wiadomości poprzez e-mail lub zamówienia na Live Chacie.

Pozostałe warunki i zasady, które znajdziecie w promocjach dostępne są oczywiście na stornie Casibon. Każdemu radzimy przyjrzeć się temu zestawieniu, gdyż na tej podstawie marka ocenia czy gracz wywiązuje się ze swoich założeń i nie łamie podstawowych wytycznych. Znajdziecie tam także dodatkowe informacje o tym, czy wydanie mobilne wchodzi tu w grę, czy jednak konieczne jest korzystanie z komputera.


Skomentuj