Bonusy na telefon w kasynie mobilnym Casinia

Kojarzycie już kasyno Casinia? Jest to marka zajmująca się hazardem on-line. Za ich sprawą trafiło do nas kilkaset wideo slotów uznanych na całym świecie. Zostały zresztą w krótkim czasie uzupełnione dodatkowo o gry stołowe i gierki nakierowane na tryb na żywo. Dzięki temu sama oferta stała się korzystna i atrakcyjna, a dzięki stałej kontroli konsultantów, na których możecie liczyć 24 godziny na dobę, korzyści są jeszcze jaśniejsze. Jakby tego było mało, całość wsparta jest przez doskonałej jakości promocje oraz program VIP i turnieje. Za sprawą każdego z tych aspektów zyskacie godziny udanej rozrywki po którą przecież udaliście się do sieci. Casinia kusi także dodatkowym atrybutem, jakim jest w tym przypadku zestaw promocyjny. To za sprawą tych bonusów nie tylko wydłużycie swoją grę, ale zyskacie większe stawki do zabawy oraz premiowe zakręcenia i inne profity. Abstrahując od listy promocyjnej, jest ona w pełni dostępna za sprawą urządzeń mobilnych. Tym samym smartfon bądź tablet będą doskonale współgrały z responsywną wizytówką tego właśnie operatora. I o tym chcemy wam dziś napisać.

Sprawdź oferowane premie bonusowe w Twoim telefonie

Sprawdź oferowane premie bonusowe w Twoim telefonieZestaw promocyjny w kasynie online Casinia jest podzielony na kilka konkretnych rozwiązań. W pierwszej jednak kolejności spotkacie się z premią powitalną. Jest to pierwsze i jednocześnie największe wyzwanie, na jakie liczyć mogą gracze marki. Dzięki temu przy swojej dziewiczej wpłacie powiększycie środki o 100% nawet do kwoty 2 000 złotych. W praktyce oznacza to, że jeśli zdeponujecie właśnie taką wartość, łącznie zyskacie 4 000 złotych na dalsza zabawę. To wielki dodatek wobec którego większość chętnych nie przechodzi obojętnie. Potem jednak wcale nie jest gorzej. W każdy weekend przysługiwać wam będzie tzw. Reload bonus, czyli innego rodzaju doładowanie gotówkowe. Za jego sprawą przysługuje wam 500€ więcej przy wpłacie oraz zestaw free spinów do wykręcenia. Samych akcji jest znacznie więcej i zaczynać się będą na doładowaniach w środku tygodnia, a kończyć na cashbacku w różnych forach. Niektóre z nich dostępne będą wyłącznie w weekendy, inne w kasynie na żywo. W taki sposób, przykładowo, uzupełnicie swoje środki nawet o 600 złotych. Akcje są przy tym odnawialne, dzięki czemu Casinia dba o wasz stan konta absolutnie przy każdej grze. Jeśli dodamy do tego program lojalnościowy, robi się naprawdę ciekawie. Za jego bowiem sprawą macie prawo do zbierania punktów za każdy pojedynczy spin za prawdziwe pieniądze. Im ich więcej, tym bardziej możecie zyskać realną gotówkę do dalszej gry. To kolejny już atut, który zresztą jest świetnie uzupełniany przez turnieje kierowane do wszystkich uczestników tej właśnie marki. Gotowi na przygodę? Zatem nie ma co zwlekać!

Opisane wyżej promocje to jedynie wstęp do całego zagadnienia. Gracze powinni tu zawsze być na bieżąco, bowiem zestaw profitów będzie się powiększał i dawał kolejne dodatki do waszego konta. Pamiętajcie jedynie, że gra z wykorzystaniem bonus wiąże się z akceptacją konkretnego regulaminu. To za jego sprawą dowiecie się dla przykładu ile razy musicie obrócić środkami premiowymi. Do tego dochodzą wszelkiej maści terminy oraz stawki, w tym maksymalna, która określa górny limit wpłat czy wartości spina. Mając taką wiedzę nie zostaje już dosłownie nic, jak zabawa z rozrywki.


Skomentuj