Bonusy na telefon w kasynie mobilnym LSbet

Kasyno internetowe LSBet, znajdziecie w nim kilka ciekawych promocji, głównie długoterminowych o których warto wiedzieć. Wśród nich znajdzie się akcja powitalna od pierwszego depozytu, magiczne poniedziałki z cashbackiem, program lojalnościowy, a do tego weekendowe hojne free spiny i reload bonus. Jak prezentują się te akcje konkretnie? Specjalnie dla was opisujemy główne punkty, które sprawią, że zastanowicie się nad założeniem konta. Co najważniejsze, każda z nich dodatkowo możliwa jest do realizacji za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Oznacza to, że wykorzystacie jego możliwości przy użyciu smartfonu oraz tabletu. Nie ma zatem znaczenia czy korzystacie z komputera stacjonarnego, czy aktualnie jesteście w drodze i jedyną możliwością są zmagania tego typu. To bardzo ciekawy i mocny atuty, który na pewno się wam spodoba.

Bonusy na telefon w kasynie mobilnym LSbet

Bonusy na telefon w kasynie mobilnym LSbetWszyscy zainteresowani gracze dokonujące swojej pierwszej wpłaty na konto LSbet otrzymają obecnie 100% bonus aż do kwoty 200€ Podwojony zostanie twój pierwszy depozyt, dzięki czemu zyskasz znacznie większy potencjał do wygranej. Oferta obejmuje wszystkich graczy (z istniejącymi oraz świeżo utworzonymi kontami) podczas dokonywania pierwszej wpłaty. Do tego dochodzi słynny CashBack Bonus, który wynosi 10% od łącznej kwoty strat netto w kasynie w okresie kwalifikacyjnym. Jest on zdefiniowany jako czas od 00:00 poniedziałku do 23:59 niedzieli każdego tygodnia. Maksymalna kwota bonusu CashBack wynosi 1 000 Euro. Minimalna z kolei wartość to ledwie 10 euro. Przed zleceniem wypłaty gracz musi obrócić CashBack bonus co najmniej 10 razy w dowolnej grze. LSbet oferuje ekskluzywne Punkty Lojalnościowe dla wszystkich swoich graczy. Bonus Meter będzie twoim przewodnikiem w podróży po Kasynie LSbet. Każdy spin, który zrobisz, zabierze cię o krok bliżej do €50! Za każdym razem gdy grasz w jakąkolwiek grę w zamian otrzymujesz Punkty Lojalnościowe. Im więcej grasz, tym więcej zbierasz Punktów Lojalnościowych aż do momentu, gdy uzbierasz ich wystarczająco aby zamienić na free spins oraz główną nagrodę – 50 euro. W weekendy natomiast graj na slotach i grach kasyna na LSbet i otrzymaj zestawy spinów!

Za każde zagrane €2 USD otrzymasz 1 Free Spin. Zagraj za 200 Eur i otrzymaj 100 weekendowych Free Spinów. Darmowe spiny będą dostępne na koncie gracza tylko 7 dni na wszystkie dostępne sloty i gry. Aby kwalifikować się do tej promocji, gracz musi dokonać depozytu o minimalnej wartości €10 (lub równowartość w innej walucie), przeniesić go do Kasyna i zagrać w dowolny slot wideo. Serwujemy także dodatkowe informacje: Wszyscy gracze, którzy dokonali pierwszej wpłaty za tydzień do LSbet automatycznie otrzymują hojny bonus do masywnych $360. Oferta jest ważna dla wszystkich graczy (w tym istniejących lub nowo utworzonych kont), dokonujących pierwszy depozyt w tygodniu do Kasyna. O ile staraliśmy przedstawić najważniejsze warunki, to pamiętajcie, że każda akcja ma swój własny regulamin. Warto go przeczytać i przyswoić przed startem zabawy. Znajdziecie tam podstawowe zagadnienia, które są absolutnie obligatoryjne w samej realizacji. Nie możecie zatem liczyć na odstępstwa i mniejszy obrót czy też większe stawki maksymalne, które są tu określone. Znajomość tych punktów jest pomocna, jednakże nie ma się co ich obawiać, mają bowiem służyć jedynie za pomoc.


Skomentuj