Bonusy na telefon w kasynie mobilnym Unibet

Zapraszamy was do spisu akcji i promocji z kasyna Unibet. Na samym początku pragniemy zaznaczyć, że premie te są niezwykle często zmieniane, dlatego też mogą to być doładowania gotówkowe, darmowe spiny, cashback, turnieje, wyścigi oraz loterie. Chcemy wam zaprezentować wszystkie te kluczowe pozycje, jednocześnie zaznaczając, że możecie je stale wykorzystywać przy pomocy urządzeń mobilnych. Jeśli zatem wciąga was rozrywka tego typu, jedyne co trzeba zrobić, to złapać za tablet lub smartfon i korzystać z jego opcji. Gra wygląda tu dosłownie tak samo, jak przy użyciu komputera stacjonarnego. Dobrze jednak być na bieżąco z regulaminem, który często określa, czy wydarzenie będzie skierowane na każdy rodzaj użytkownika.

Szeroki wybór bonusów i promocji w Twoim telefonie

Szeroki wybór bonusów i promocji w Twoim telefonieMarka sama w sobie ma bardzo specyficzne podejście do tematu promocji, ponieważ nie wykorzystują oni premii powitalnej. Tym samym przy pierwszej wpłacie nie zyskacie podwojenia gotówki. Dzieje się tak za sprawą założenia, które mówi, że Unibet ceni sobie stałą współpracę i zmienne bonusy. Dzięki temu za każdym razem gdy wchodzicie na witrynę, widzicie nowe wydarzenia. Marka nie chce kusić użytkowników na jedno przedsięwzięcie, stąd też za każdym razem zobaczycie coś nowego. Jedyną stała akcją jest tu wydarzenie związane ze Złotymi Kartami, które ukrywane są przy stołach na żywo do blakjacka. Sami opisują ją następująco: „Promocja trwa w każdą sobotę i niedzielę między 15:00 CET a 01:00 CET przy naszych stołach Black Jacka na żywo (BJ Unibet 1,2,3 i 4 oraz Unibet BJ Flemish 1,2,3 i 4). Każda Złota karta, którą otrzymasz oznacza wygraną, która zostanie przypisana do Twojego konta w ciągu 72 godzin.” Pozostała lista propozycji będzie systematycznie odnawiana i wymieniana, dotyczy to tak kasyna, jak również ich bingo i pokera. Niezwykłą popularnością cieszą się tu jednak loterie, a także turnieje i wyścigi w których pula nagród może przekroczyć 120 000 euro. Niektóre akcje nakierowane są z kolei na systematycznie wdrażane nowe wideo sloty i gry stołowe. Na pewno nie będziecie się tu nudzić. W zakresie samych loterii, w ostatnim czasie mogliście spotkać akcję w których nagrodzonych zostanie piętnastu szczęśliwców. W innym przypadku Unibet kusił przez… dotyk Midasa, który jak pamiętamy z mitologii, wszystko zamieniał w złoto. Tak opisywali to właśnie wydarzenie: „Weź udział w czterech tygodniowych turniejach slotowych w Unibet – każdy z pulą 100 nagród o łącznej wartości 30 000 euro. Gracz o najwyższym obrocie w wybranych slotach zajmie prestiżowe pierwsze miejsce w rankingu i otrzyma nagrodę główną 10 000 euro.”

Na koniec pragniemy przypomnieć, że w Unibet obowiązują warunki i zasady użytkowania. Warto o nich zawsze przypominać, bo to czynnik nieodłączny każdego kasyna. Wszystkie promocje mają swoje regulaminy, te z kolei są różne od siebie. Koniecznie musicie pamiętać o warunkach obrotu, czasie jaki macie na realizację zadań oraz minimalnych i maksymalnych stawkach, które wchodzą w grę. Mając to w małym palcu, przebrniecie przez zawody z zadowoleniem. Zasady tego kasyna są proste, dlatego nie mamy wątpliwości, że wszystko pójdzie dobrze. Nie możecie jednak w żaden sposób ich pomijać, bowiem może się to zakończyć blokadą waszego konta i przede wszystkim utratą wszelkich środków zyskanych na bazie bonusu.


Skomentuj