Bonusy w promocji Secret of the Jungle od Spinamba

Turniej sekrety dzungli w SpinambaZnacie już Sekrety Dżungli? Jeśli nie, zapraszamy was do turnieju gier stołowych Spinamby. Marka przygotowała specjalne zawody, do puli których dodano 4 500€ w nagrodach pieniężnych i bonusach czy gadżetach. Całość potrwa od 1 do 15 marca i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o swoje punkty. Te z kolei na koniec przeliczone zostaną na tabelę rankingową. Za pierwsze miejsce przysługują premie od 140€, aczkolwiek do waszej dyspozycji oddane będą także gadżety. Są to kolejno (dla pierwszej piątki) smartfon OPPO, słuchawki JBL, whisky Jack Dianiels, elektryczny korkociąg Xiaomi oraz bateria HIPER. Jak dokładnie wywalczyć dla siebie takie profity i jak pokonać rywali?

Zawody te nakierowane są na wszystkie gry stołowe od kasyna Spinamba. Może to być tym samym ruletka, blackjack czy każda inna odmiana. Należy grać za nie mniej niż 0,1€ od pojedynczej rundy, a liczy się oczywiście jak największa ilość ich rozegranych. Pierwsze pięć miejsc to premie gotówkowe, wymienione już gadżety oraz punkty do loterii dodatkowej. Za jej sprawą możecie dla przykładu wygrać jeszcze kamerę Olympus, smart watch Garmin, kamerę Noveleka czy cyfrową ramkę Ritmix i darmowy bonus pieniężny. Wszystko jest tu praktycznie możliwe. Nagrodzonych zostanie łącznie 50 osób, a pełen ranking jest obecnie widoczny na stronie operatora. Na witrynie widoczny jest także licznik za sprawą którego dowiecie się dokładnie jak grać i czego się spodziewać po pozostałym czasie. Spinamba szczegółowo wyjaśnia wszelkie zagadnienia poprzez swoje warunki i zasady. Pamiętajcie, że ten regulamin jest obligatoryjny i musicie go w pełni przestrzegać. Dzięki temu możliwe będzie podejście do tematu w należyty i zrozumiały sposób.

Promocja na Sekrety Dżungli to jeden z wielu turniejów tejże marki. Abstrahując jednak od samych zasad, musicie pamiętać, że co prawda nie trzeba się do nich zapisywać, jednakże konieczne będzie zarejestrowanie się na stronie operatora. Proces rejestracyjny to jeden krótki formularz. Następnie wystarczy się zalogować i wybrać metodę płatniczą, która was interesuje. Pod tym kątem firma jest bardzo nastawiona na zadowolenie gracza i odczujecie to także na późniejszych wypłatach. Póki co skupmy się jednak na obecnych turniejach. Spinamba znane jest także z loterii oraz wyzwań nakierowanych na wideo sloty czy kasyno na żywo. Jest to jedna z tych marek, która gwarantuje coraz to więcej dodatków, a żaden z graczy nie może się tu czuć nudno. Niech zatem Sekrety Dżungli okażą się dla was szczęśliwe, jednocześnie w tym czasie możecie dołączyć do kolejnych – ich pełna lista dostępna jest na stronie w dziale turniejów oraz bieżących promocji.

Wygraj 3.700 w gotówce bonusowej

Aktualne Promocje Spinamba


Skomentuj