Book of Gold 2 z 10 free spinami w nowym bonusie Slottica

Odbierz spiny na Book of Gold 2: Double HitMożliwość zdobycia darmowych spinów jest zawsze czymś atrakcyjnym dla graczy w kasynach. Przecież takie żetony to okazja, aby zagrać bez wkładu własnego i cieszyć się mniejszymi lub większymi wygranymi na automatach. Dlatego też na naszej stronie staramy się zawsze informować o okazjach na spiny. Tym razem chcielibyśmy zatem pokazać, że w kasynie Slottica można zdobyć 10 FS za depozyt, a to nie wszystko!

Prezentowana przez nas oferta to nowość w kasynie Slottica, z której może skorzystać każdy z klientów tej marki. Nie jest to nic skomplikowanego, więc każdy bez trudu poradzi sobie z otrzymaniem tych spinów. Na stronie z promocjami w kasynie znajduje się oferta o nazwie Premia 10 FS na Book of Gold 2: Double Hit. Koniecznie musimy ją dodać do naszego konta, dzięki czemu zostanie aktywowana. Następnie niezbędne będzie wpłacenie co najmniej 100 PLN depozytu. Dzięki temu bardzo szybko na naszym koncie pojawi się 10 darmowych spinów do wykorzystania w grze Book of Gold 2: Double Hit od Playson. Wszystkie nasze ewentualne wygrane z takich żetonów zostaną przesłane na konto bonusowe. Następnie naszym zadaniem będzie obrócenie ich co najmniej 45 razy przy maksymalnym pojedynczym zakładzie 9 PLN. W regulaminie zaznaczone jest, że z tych 10 spinów można wygrać do 3500 PLN max.

Mamy jeszcze jedną dobrą nowinę. Otóż dokładnie w tym samym czasie można również skorzystać z innej promocji z free spinami, która w zasadzie jest kopią opisywanej akcji. Za te same działania, czyli aktywację bonusu i depozyt od 100 PLN dostaniemy 10 free spinów na grę Aztec Pyramid: Megaways.

Odbierz 10 darmowych spinów

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj