Cash back 15% do 12 000zł co tydzień w kasynie Winota

Weekly Cashback do 12 000 zł w WinotaPorażki to coś, do czego musimy się przyzwyczaić w kasynach. Raczej nie spotkamy się z sytuacjami, gdzie ktoś lub my sami wygrywamy rundę za rundą i nie mamy na koncie żadnych strat. Dlatego też przy regularnej grze naturalnym jest, że w tygodniu część lub spora ilość naszych zakładów jest nietrafiona. Na całe szczęście same kasyna przychodzą nam z pomocą i oferuję zwrot gotówki. Jednym z nich jest Winota.

Prezentowana przez nas promocja w kasyna Winota dostępna jest dla wszystkich klientów. W jej przypadku nie ma ram czasowych, więc aktualnie można z niej korzystać w każdym tygodniu. Aby z niej skorzystać należy najpierw złożyć w kasynie depozyt w wysokości co najmniej 20 euro. Następnie kontaktujemy się poprzez czat na żywo z pracownikiem kasyna, który dokona dla nas aktywacji bonusu. W dalszej kolejności konieczne jest po prostu granie na wybranych przez siebie grach kasynowych. Klienci kasyna Winota mogą liczyć na nagrody w postaci cashbacku o wartości od 5 do 15% tygodniowych strat.

Jest to jednak uzależnione od statusu gracza w programie lojalnościowym.

  • Mistrz dostanie 5% do kwoty 4000 złotych.

  • Król Kabaretu dostanie 10% do kwoty 8000 złotych.

  • Superstar dostanie 15% do kwoty 12000 złotych.

Minimalna kwota zwrotu na konto wynosi 20 złotych. Jeśli uda się nam otrzymać w poniedziałek cashback, to musimy pamiętać, że jest on dostępny w formie bonusu i konieczne jest obrócenie go raz w kasynie. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie, zwłaszcza w regulaminie akcji. Polecamy oczywiście inne promocje w Winota, jak choćby Weekend Reload Bonus z 50 free spinami czy Weekend Reload Bonus z bonusem +50% i 50 free spinami.

Odbierz cash back do 12 000 zł

Aktualne Promocje Winota


Skomentuj