Cash back - cotygodniowy bonus 15% do 13,500 zł w Neon54

Cashback VIP w Neon54Nie zawsze gra idzie po naszej myśli w kasynie. Oznacza to, że możemy ponosić więcej porażek, więc i nasze konto w kasynie drastycznie się kurczy. Jednak w coraz większej liczbie kasyn możemy liczyć na nagrodę pocieszenia. Jest nią cashback. Oznacza on po prostu zwrot części z przegranych środków. W przypadku Neon54 Casino można liczyć na specjalną promocję dla graczy VIP, która daje 15% zwrotu do 13 500 złotych.

W kasynie Neon54 mamy do czynienia z kilkoma promocjami, które mają charakter stały i cotygodniowy, więc regularnie można z nich korzystać. Jedna z nich związana jest z cashbackiem. Jest to promocja, która dotyczy wyłącznie środków obstawianych w kasynie na żywo. Przez cały tydzień na podstawie specjalnego wzoru obliczany jest możliwy cashback dla graczy, o który należy poprosić w następny poniedziałek.

Oferta ta przeznaczona jest dla najbardziej aktywnych graczy w kasynie, albowiem związana jest z programem VIP. Dopiero osiągnięcie 3. poziomu pozwala na zdobycie zwrotu na konto. Wygląda to następująco:

3. poziom - 5% cashbacku do 4500 złotych

4. poziom - 10% cashbacku do 9000 złotych

5. poziom - 15% cashbacku do 13 500 złotych.

Im wyższy zatem poziom, tym wyższy cashback. Jeśli dostaniemy zwrot na konto, to niezbędne będzie potem obrócenie kwotą co najmniej raz w kasynie, po czym będzie ona możliwa do wypłacenia.

Warto też wiedzieć, że każdy z klientów kasyna może się ubiegać również o cotygodniowy cashback z kasyna na żywo w wysokości 25%. Dzięki niemu możliwe jest do zdobycia do 900 złotych z podobnymi warunkami obrotu.

Odbierz cash back do 900 zł

Aktualne Promocje Neon54


Skomentuj