Cashback 15% do 13 000zł co tydzień w bonusie Fezbet

Odbierz cash back do 13 000 zł w kasynie FezbetMasz już konto w kasynie Fezbet? W takim razie warto zawalczyć o jak najwyższe statusy programu lojalnościowego. Im korzystniejszy on będzie, tym większy bonus cashback trafi na twoje konto. Nie wiesz z czym to się wiąże? Cashback to nic innego jak zwrot gotówki. W przypadku opisywanej przez nas marki możecie liczyć nawet na 15% zwrotu do kwoty 13 000 złotych. To zatem spore środki, które będziecie mogli dowolnie wykorzystać dalej w grach dostępnych w kasynie. A ich lista jest na tyle ogromna, że mówimy obecnie o około 2 000 pozycji.

Zainteresowani szczegółami? W takim razie poznajcie pełną rozpiskę bonusu i dołączcie od razu. Wartość cashbacku w całości zależna jest od tego, jaki status konta macie. Akcja dostępna jest dla graczy od poziomu Experta, przez Master i King. Na początku sięgniecie po 5% zwrotu do 4 000 złotych, następnie po 10% do 8 000 złotych oraz 15% do 13 000 złotych. Środki wypłacane są na podstawie zliczania tygodniowego, co oznacza, że akcja jest odnawialna i możecie z niej korzystać wielokrotnie. Gotówka wydawana jest zawsze w poniedziałek w trakcie gry, aczkolwiek nie jest wydawana automatycznie i w pierwszej kolejności należy się po nią zgłosić. Możecie w tej sprawie napisać na wskazany adres mailowy lub przez czat na żywo, który działa tu całą dobę.

Promocja na cashback na swój regulamin, w którym znajdziecie kilka istotnych punktów i zasad nakierowanych na to jak grać, by otrzymać pełen zwrot gotówkowy. Zapraszamy zatem do poznania się z warunkami i zasadami, by czym prędzej sięgnąć po swój dodatek.

Odbierz cashback 15%

Aktualne Promocje FEZbet


Skomentuj