Codziennie nawet 30 free spinów na grę z jackpotem w Betsson

Codzienne spiny w kasynie BetssonKasyno Betsson z pewnością jest jednym z tych miejsc, gdzie można liczyć na wiele możliwości zdobywania darmowych free spinów. Teraz nadarza się ku temu kolejna okazja. Otóż można obstawiać zakłady na wybranej grze i zdobywać nawet do 30 spinów każdego dnia!

Już teraz każdy z klientów kasyna Betsson może odbierać w tym miejscu swoje codzienne darmowe spiny, jak i również zawalczyć o największy progresywny jackpot na świecie! Na początek niezbędne jest zapisanie się do promocji i granie w Ancient Fortunes Poseidon WowPot Megaways, Promocja ta dostępna jest każdego dnia od 00:00 – 23:59 w dniach od 30 marca do 11 kwietnia 2023. Każda chętna osoba najpierw zapisuje się do akcji, a potem obstawia zakłady w grze Ancient Fortunes Poseidon WowPot Megaways. W momencie, gdy przekroczysz 90 złotych zakładów, dostaniesz w nagrodę w postaci 10 darmowych spinów do wykorzystania na tę samą grę. Z takiej promocji możesz skorzystać 3 razy dziennie, więc odebrać możesz do 30 darmowych spinów.

Każdy z przyznanych spinów będzie miał wartość 0.80 złotych, a każda z paczek spinów będzie ważna przez 3 dni. Ewentualne wygrane z darmowych spinów są traktowane jako środki bonusowe i należy je potem obrócić minimum 25 razy w ciągu 3 dni od przyznania bonusu. Maksymalnie w ramach obrotu można postawić do 30 złotych na jeden zakład. Promocja tego typu to również świetna okazja na to, aby zdobyć wysokie wygrane, gdyż przecież gry z WowPot Megaways mają obecnie pulę w jackpotach w wysokości ponad 100 milionów złotych! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową kasyna.

Odbierz free spiny

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj