Codzienne free spiny z cash backiem czekają w Betsafe

Codzienne Bonusowe Zwroty i Darmowe SpinyMamy informację o wyjątkowej ofercie w kasynie Betsafe. Otóż teraz każdy z klientów może liczyć na codzienną ofertę związaną z free spinami lub zwrotem na konto. Już teraz klienci kasyna Betsafe każdego dnia mogą zdobywać darmowe spiny i bonusowe zwroty.

Od 21 marca do 10 kwietnia 2022 obowiązuje bowiem specjalna akcja, gdzie za spełnienie określonych warunków, można zyskać nagrodę dnia.

Poniedziałek

Gdy postawisz minimum 135 złotych w grze Legacy of Dead, otrzymasz 10 Darmowych Spinów o wartości 0,90 złotych każdy.

Wtorek

Do odebrania przez gracza jest 10% Bonusowy Zwrot Środków od przegranych netto do kwoty 450 złotych, czyli do 45 złotych.

Środa

Gdy postawisz minimum 225 złotych w grze Reactoonz, otrzymasz 20 Darmowych Spinów o wartości 0,90 złotych każdy.

Czwartek

Gdy postawisz minimum 135 złotych w grze Break Da Bank Again Megaways, otrzymasz 10 Darmowych Spinów o wartości 0,90 złotych każdy.

Piątek

Gdy postawisz minimum 67,50 złotych w grze Sweet Bonanza, otrzymasz 5 Darmowych Spinów o wartości 0,90 złotych każdy.

Sobota

Do odebrania przez gracza jest 10% Bonusowy Zwrot Środków od przegranych netto do kwoty 450 złotych, czyli do 45 złotych.

Niedziela

Gdy postawisz minimum 135 złotych w grze Break Da Bank Again Megaways, otrzymasz 10 darmowych spinów o wartości 0,90 złotych każdy.

W przypadku dni z darmowymi spinami, z takiej oferty można skorzystać dwa razy, co daje szanse na podwójne spiny. Warto wiedzieć o dodatkowych warunkach. Spiny ważne są przez 3 dni, a wygrane z nich trzeba obrócić 35 razy w 3 dni. Zwrot na konto ważny jest przez 7 dni z obowiązkowym jednym obrotem kwotą.

Odbierz atrakcyjne bonusy

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj