Codzienne loterie z pulą 22 500 PLN w Betsson

Zapisz się do loterii betsson i wygraj 4500 złKasyna często organizują różnego rodzaju promocje czy turnieje. O wiele rzadziej jednak mamy styczność z loteriami, dlatego tym bardziej warto informować o nowych tego typu akcjach. Jedna z nich ma obecnie miejsce w kasynie Betsson, gdzie każdego dnia rozdawanych jest ponad 100 nagród z puli 22 500 złotych. W najbliższym czasie każdy z klientów Betsson będzie mógł wziąć udział w Codziennej Loterii, gdzie zyska szansę wygrania jednej z ponad 100 nagród. Można dzięki temu otrzymać na swoje konto nawet do 4500 złotych. Cała akcja wystartowała 23 września i potrwa do 7 października 2021 roku.

Wziąć w niej udział może każdy z klientów kasyna Betsson, który najpierw zapisze się do akcji, a następnie będzie obstawiał zakłady w kasynie na żywo bądź na automatach online. Za każde wydane w tych sekcjach 90 złotych, na konto gracza wpadnie 1 los na dzienną loterię. W każdym dniu można zdobyć nawet do 75 takich losów, co tylko zwiększy nasze szanse na wygranie jednej ze 101 nagród. Codziennie do rozdania będą nagrody z puli 22 500 złotych, a przez cały czas promocji będzie to kwota ponad 300 tysięcy złotych!

W ramach codziennej loterii można liczyć między innymi na:

1 nagrodę 4500 złotych

2 nagrody po 1800 złotych

3 nagrody po 1125 złotych

Osoby, które zostaną wylosowane i otrzymają środki, nie muszą wykonywać dodatkowych warunków obrotu, gdyż nagrody mają charakter gotówkowy i od razu zostają przypisane do konta głównego. Po więcej informacji o codziennej loterii warto zajrzeć na stronę kasyna, do regulaminu loterii.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj