Codzienne nagrody i wygrane powracają w bonusie Unibet

Milion w nagrodach czeka do rozdania w turnieju UnibetJak zaznacza nam Unibet w specjalnym komunikacie, kasyno będzie mogło wydać nawet ponad 1 milion złotych w nagrodach. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą dwóch wydarzeń, które zaimplementowano do systemu. Po pierwsze marka gwarantuje każdego tygodnia 350 nagród dla aktywnych graczy. Pieniądze będą trafiały z ogromnymi mnożnikami do wszystkich tych, którzy zaliczą najkorzystniejsze pojedyncze obroty w danym czasie. Wasza aktywność bezpośrednio zatem może się przekuć na dobrą kasę.

Co więcej, każdego dnia w ramach codziennych nagród firma zwiększy zakłady losowo wybranych graczy nawet 1 000 razy! To nie żart, stawki rosną, tak samo jak apetyt w miarę jedzenia. Będzie ciekawie! W promocji Unibet nie jest w stanie dokładnie określić tego, ile wyniosą tu nagrody. Wszystko zależy od graczy i tego, jakie wyniki będą uzyskiwać. Mnożenie zakładów i ich powiększanie to bardzo ciekawy cel i warto o nim pamiętać podchodząc do gry. Aby wziąć udział w tym szaleństwie musicie się zapisać do gry za pośrednictwem okienka wyskakującego w grze. Co więcej, grać trzeba jedynie za prawdziwe pieniądze. Unibet nie wymaga żadnego minimalnego zakładu, dlatego po prostu dołączcie do zabawy, bez względu na to ile planujecie wydać pieniędzy. Codziennych nagród czeka tu aż 80, z kolei każdego tygodnia w turniejach wydawanych jest kolejnych 350 premii.

O turnieju i nagrodach gotówkowych przeczytacie bezpośrednio w regulaminie. Warunki i zasady określono dla wszystkich graczy i są dostępne „od ręki” za pośrednictwem witryny operatora. Warto się z tymi danymi poznać, dzięki czemu późniejsza gra jest pewniejsza i jeszcze przyjemniejsza. Czeka na was gruby milion, dlatego nie wahajcie się!

Odbierz swoją nagrodę

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj