Codziennie do podziału 16 000 PLN w turnieju Betsafe

400 000 euro w tunieju  BetsafeKasyno internetowe Betsafe przygotowało zrzuty kasy o wartości 400 000 euro. A wszystko po to, by uczcić wdrożenie nowego wideo slota – Joker Megaways. To kontynuacja słynnego automatu, który od lat dostarcza dobrych emocji graczom z całego świata. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji poznania się z nim, koniecznie zmieńcie ten stan rzeczy. Wystarczy dołączyć do gry i zagrać za prawdziwe pieniądze.

Marka każdego dnia aż do 30-go kwietnia wydawać będzie premie pieniężne. 160 graczy dziennie otrzyma bonus w postaci 100 złotych na swoją grę. Jeśli liczycie na znalezienie się w tym gronie – po prostu spróbujcie, akcja trwa już teraz i jest ogólnodostępna. Konieczne będzie oczywiście zarejestrowanie się. Taki proces to ledwie minuta waszego czasu. Następnie przejdźcie do jednej ze wskazanych gier. Betsafe wyznaczył do akcji nie tylko Joker Megaways, ale także Club Reno Wild, Cowboy Treasure Deluxe, Diamond Joker, Gem Drop Deluxe, Golden Jokers Wild, Hot 2 Drop, Jazz of New Orleans, Mega Hot 40. Ich pełna lista dostępna jest na stronie. Należy grać za co najmniej 1,60 PLN od obrotu. Losowe spiny nagradzane będą bonusem. Po prostu kręcąc pojawi się wam komunikat o dodatkowej wygranej. Nie ma tu także limitów, oznacza to, że wygrywać możecie każdego dnia przez cały okres trwania wydarzenia.

Pełen regulamin z jego warunkami i zasadami określają wam wszystkie niezbędne informacje o grze i możliwościach wygranych. W razie pytań i uwag do waszej dyspozycji oddano także obsługę klienta. Działa ona przez czat na żywo (ale też mailowo), dzięki czemu nie ma tu mowy o czasie oczekiwania. Wszystko załatwicie od ręki.

Wygraj bonusową gotówkę

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj